Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Şok! 30 Bin Bakire Kuyruğa Girdi

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Şok! 30 Bin Bakire Kuyruğa Girdi

Şok! 30 Bin Bakire Kuyruğa Girdi

Swaziland Kralı 3′üncü Mswati’nin 13. eşi olmak için 30 binden fazla bakire danslarıyla dikkat çekmeye çabaladı

Swaziland Kralı 3′üncü Mswati’nin 13′üncü eşi olmak için 30 binden fazla bakire kız danslarıyla göz doldurmaya çalıştı.

Krallığını yaptığı küçük Afrika ülkesi Swaziland’ı diktatörlükle yöneten 3′üncü Mswati’nin her yıl onuruna düzenlediği dans nihayet yapıldı. Dünyanın en fakir ülkesinde, kralın 13′üncü karısı olmak isteyen 30 binden fazla bakire genç kız, dans için kuyruğa girdi. Çünkü Mswati ‘kamış dansı’ adı verilen bu dansta performansını ve fiziğini beğendiği kızı eş olarak seçiyor.

Kralın “Bana şu kızları saraya getirin” demesiyle emir anında uygulanıyor. Seçtiği kızlarla birlikte olan kral eğer kızlardan biri hamile kalırlarsa nikah masasına oturuyor.

Halkı açlık sınırının altında yaşayan kral, daha önce her bir eşi için saray yaptırılmasını da emretmiş ve BMW makam araçlarını hizmetlerine sunmuştu. Kral Mswati aslında geçen yılki dans törenlerinde 13′üncü eşi olması için bir kızı seçmiş ancak geleneklere göre kız doğurgan olmadığı için saraya kabul edilmemişti.

HALKINA SEKS YASAK

Mswati’nin tam 27 çocuğu bulunuyor. En son ve 12′inci evliliğini geçen yıl Haziran ayında 16 yaşındaki bir kızla yapmıştı. Kralın iki eşi ise saraydan kaçmıştı.

Swaziland dünyanın en yüksek HIV taşıyıcı oranına sahip ülke. 1991′de 65 olan ortalama yaşam süresi 2000 yılında 37′ye inince Kral önlem olarak ülkede seksi yasakladı.

Bakire ve dullara seks yasağının ardından kralın 17 yaşında bir genç kızla birlikte olduğunun duyulması skandala neden oldu. 300 bakire protestocu “Bize yasak koydun kendin uymuyorsun” diyerek sarayın kapısına dayandı.

Kral protestoculara birer öküz dağıtarak susmalarını sağladı. Geçen yıl seks yasağı sona erdi. Bir milyon 200 bin nüfuslu ülkenin yüzde 65′i günde bir dolardan az gelirle yaşıyor.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

CinsellikSeksihamile
Görüş Bildir