Siber Güvenlik Konferansı Gündemi Belirledi

-

Siber Güvenlik Konferansı Gündemi Belirledi

Siber Güvenlik Konferansı Gündemi Belirledi

Ankara'da gerçekleştirilen siber güvenlik zirvesinde bu önemli konular tartışıldı.

Dünyanın önde gelen bilgi ve iletişim teknolojisi çözüm sağlayıcılarında olan Huawei 'nin " Broader Way Forum - Siber Güvenlik " etkinliği her geçen gün daha da önemli bir hal alan ulusal siber güvenlik konusunun gereksinimlerini ve Türkiye'deki yol haritasını tartışmak amacıyla Ankara'da düzenlendi. Etkinlik Huawei Türkiye tarafından, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve Bilgi Teknolojileri ve iletişim Kurumu desteğiyle gerçekleştirildi.

Broader Way, sektörün mobil genişbant potansiyelinden faydalanma ve genişbandın getirdiği sosyal imkanlardan faydalanmasını sağlayacak yeni gelişen iş modellerini tanımlayan, eylem odaklı uluslararası bir forumdur. İkincisi gerçekleştirilen Broader Way Siber Güvenlik Konferansı Huawei Türkiye tarafından, kamu ve ilgili paydaşların ortaklığıyla düzenlenmiştir.

Kamu ve özel sektör katılımcılarının birbirleriyle bilgi paylaşımına girmelerini amaçlayan bu platformda aynı zamanda Türkiye'nin siber güvenlikle ilgili attığı adımlar, sorunlar ve muhtemel çözümleri de tartışılmaktadır.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Ankara
Görüş Bildir