Şafak, Davos'ta Coelho ile Konuşacak

 > -

Şafak, Davos'ta Coelho ile Konuşacak

Şafak, Davos'ta Coelho ile Konuşacak

İki yazarın konuşma yapacakları etkinlik, “Yazarların Yaşamlarını Edebiyata Adamalarındaki İtkiler Nelerdir?” adını taşıyor

Günümüz Türk edebiyatının en çok okunan yazarlarından biri olan, eserleri dünyada 36 dile çevrilen Elif Şafak, 23-27 Ocak tarihlerinde İsviçre’nin Davos kentinde yapılacak olan “Dünya Ekonomik Forumu 2013 Yıllık Toplantısı”na davetli olarak katılacak.

Şafak Davos’ta, 24 Ocak'ta düzenlenecek olan “Yazarların Yaşamlarını Edebiyata Adamalarındaki İtkiler Nelerdir?” başlıklı etkinlikte, dünyaca ünlü yazar Paulo Coelho ile bir araya gelecek ve bir konuşma yapacak. Etkinlikte yazar Henning Mankell ve Verlagsgruppe Georg von Holtzbrinck CEO’su Stefan von Holtzbrinck de bulunacaklar.

Şafak ayrıca 25 Ocak’ta, “Günümüzün İleri Seviyede Bölünmüş Toplumlarında Kimlik Algısı Nasıl Değişiyor?” konulu panelde Mark Pagel, David Rosen, Ismail Serageldin'in de aralarında bulunduğu akademisyenlerle bir araya gelecek; “Bilginin Tek Merkezli Olmaktan Çıktığı Devirde Gelecek Kuşaklar Geçmişlerini Nasıl Öğrenecekler?” konulu panelde ise Justine Cassell, Thomas Campbell, Ge Jianxiong gibi kültür dünyasının önde gelen isimleriyle birlikte konuyu tartışacak.

Elif Şafak, 2012 yılında da İstanbul’da gerçekleştirilen Dünya Ekonomik Forumu Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Avrasya Zirvesi’ne katılmıştı.

Milliyet Sanat

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

CEOİstanbulİsviçre
Görüş Bildir