Polis Adliye Önünde İntihar Etti

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Polis Adliye Önünde İntihar Etti

Polis intiharlarına bugün bir yenisi daha eklendi. İzmir Çeşme'de gören yapan polis Erol Benzer, bu sabah saatlerinde Facebook'taki 'Polis Kürsüsü' adlı gruba attığı mesajın ardından Çeşme Adliyesi önünde tabancasıyla intihar etti.

İzmir Çeşme’de gören yapan 12 yıllık polis Erol Benzer, bu sabah saatlerinde Facebook’taki 'Polis Kürsüsü' adlı bir polis grubuna attığı mesajın ardından Çeşme Adliyesi önünde intihar etti.

Grup yöneticisine intihar etmeden önce mesaj atan Benzer, borçları olduğunu belirtip, “Umarım, siz geride kalan meslektaşlarım hak ettiği özlük haklarına ve insan hakları ile insani koşullarda yaşayıp çalışma şartlarına kavuşursunuz!” ifadelerini kullandı. Emniyet-Sen yetkilileri de Radikal'e yaptıkları açıklamayla olayı doğruladı.

Benzer’in mesajı şöyle:

“Değerli Meslektaşlarım..

Polisin de adalete, insan gibi yaşamaya ve insan gibi çalışmaya hakkı olduğunun farkına varılması ve demokrasi adına daha fazla polis yaşamına son vermesin, bu son olsun diye İzmir-Çeşme Adliye önünde kendimi şehit ediyorum..

Umarım işe yarar, sesimiz duyulur, siz geride kalan meslektaşlarım hak ettiği özlük haklarına ve insan hakları ile insani koşullarda yaşayıp çalışma şartlarına kavuşursunuz!

Geride bıraktığım 71 yaşındaki annemi oğulsuz, 9 yaşında zaten annesiz büyüyen oğlumu birde babasız, ailemi sevenlerimi ve sevdiklerimi bensiz bıraktığım için üzgünüm ancak meslektaşlarımın geride bıraktığım emanetlerime sahip çıkacaklarından da şüphem yoktur.

NOT: Vakıfbank'a 2 adet kredim ve bir miktar bonus kredi kart borcum vardı, geride kalanlara bunları bıraktığım için ayrıca özür diliyorum.

Borçlar bir şekilde ödenir, Oğluma Eğitim konusunda yardımcı olabilecek hayırsever insanlara da desteklerinden dolayı şimdiden teşekkür ederim..

Elveda..

Polis Memuru EROL BENZER”

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

FacebookİntiharİzmirPolisŞehit
Görüş Bildir