Divan Oteli Önündeki Kalabalığa Müdahale

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Müdahalenin Ardından Gezi Parkı

Müdahalenin Ardından Gezi Parkı

Gezi Parkı'na dün akşam saatlerinde yapılan müdahalenin ardından Taksim başta olmak üzere birçok yerde eylemcilere polis gece boyunca müdahale etti.

Gezi Parkı'nda ise eylemcilerin boşaltılmasının ardından çadırlar gece boyunca belediye işçileri tarafından dozerler yardımıyıla temzilenerek kamyonlara dolduruldu.

Divan Oteli önünde bekleyen bir grup eylemci Taksim yönüne giden çevik kuvvet polislerine tepki gösterdi. Bazı polislerin de Gezi Parkı civarında dinlendiği görüldü.

Ozan URAL - Soner HASIRCIOĞLU / İSTANBUL - DHA

Haberin Tamamı İçin:

Taksim'de Son Durum

Taksim'de Son Durum

Gezi Parkı'na yapılan polis müdahalesinin ardından bugün Taksim Meydanı'na araç ve yaya çıkışına izin verilmiyor. Meydanda sadece polis, gazeteci ve temizlik işçileri bulunuyor. Harbiye'de ise göstericiler ile polis arasındaki gerginlik devam ediyor

Polisin dün gece Gezi Parkı'nı boşaltmasının ardından sabah saatlerinden itibaren meydan araç ve yaya trafiğine kapatıldı. Belediye görevlileri bir taraftan temizlik yaparken bir taraftan da göstericiler tarafından yakılan iş makineleri kaldırılıyor. Gezi Parkı ve Taksim Meydanı tamamen polisin kontrolüne geçmiş durumda. Bir grup eylemci de Divan Otel önündeki bekleyişini sürdürüyor.

Haberin Tamamı İçin:

Divan Oteli Önündeki Kalabalığa Müdahale

Öğle saatlerinde Taksim Divan Oteli'nde toplanan gruba polis müdahale etti. Otel önünde arbede çıktı.

Haberin Tamamı İçin:

fotoğraf @AliseDelek

fotoğraf @AliseDelek

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Gezi ParkıİstanbulPolis
Görüş Bildir