Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Milliyet Yazarlarına Şok Uyarı

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Milliyet Yazarlarına Şok Uyarı

Milliyet Yazarlarına Şok Uyarı

Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Derya Sazak, yazarlara adeta muhtıra verdi. ÖZEL GERÇEK GÜNDEM - HABER MERKEZİ / Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Derya Sazak , TV programlarına çıkacak olan yazarlarına "katıldığınız programlar gazetemizin yayın politikalarıyla örtüşmek zorundadır'' dedi. Sazak'ın mektubu şok etkisi yarattı.

Demirören Grubu 'na geçtikten sonra yayın çizgisini değiştirmeye başlayan Milliyet Gazetesi'nde yılın ilk bombası patladı. Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Derya Sazak , yazarlarına yazılı bir uyarıda bulundu.

www.gercekgundem.com 'un edindiği bilgiye göre, Milliyet yazarlarına ''yazılı bir uyarı'' da bulunan Sazak, TV programlarına ilişkin yeni bir çerçeve belirledi. Sazak , yayına çıkacak olan yazarların bunu kendisine bildirmesini istedi. Mektupta yer alan diğer bir çarpıcı ifade ise tartışma yaratacak bir cümle şeklinde yer alıyor: "Katıldığınız programlar gazetemizin yayın politikalarıyla örtüşmek zorundadır...''

Sazak 'ın bu mektubu, patron Yıldırım Demirören 'in yazarların TV'lerde yaptığı konuşmalardan duyduğu rahatsızlığı ifade etmesinin ardından kaleme aldığı belirtiliyor.

İŞTE DERYA SAZAK'IN TARTIŞMA YARATACAK O MEKTUBUNUN TAM METNİ

Gazetemizle olan sözleşmeniz gereği, özel TV programları yapmanız halinde bunların tarafıma bildirilmesini rica ederim.

Gerek adınıza yaptığınız gerekse konuk olarak katıldığınız programların gazetemizin yayın politikalarıyla örtüşme gereğini hatırlatırken , önceliği mesaj ve yazılarınız açısından TV'lere ayrılan zamanın şu an gazetede ihtiyacımız olan dinamizme daha fazla katkı verecek şekilde düzenlenmesini beklemekteyim.

Bana yardımcı olacağınız inancıyla iyi çalışmalar dilerim...

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Yıldırım Demirörengündem
Görüş Bildir