Kaçın, Sinan Video İzletiyor!

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Kaçın, Sinan Video İzletiyor!

Kaçın, Sinan Video İzletiyor!

Kaçamayanlar için geliyor...

İnsanları ikiye ayırırım: Zorla video izlettirdiklerim ve izlettireceklerim. Sevdiğim bir film fragmanı, oyun videosu veya bir Educatedear videosu olsun, izletmek istediğimde önüme çıkan herkese izletirim. İlk önce monitörün yakınlarındakilerle başlayıp, yakın zamanda The Game'de ufak bir kalabalığa terfi ettikten sonra, sıra geldi tüm Türkiye'ye açılmaya :)

Düz trailer yerine başarılı video çalışmalarından bir üçleme seçtim bugün. İlk videomuz, Far Cry 3'ten geliyor. Criken2 adlı Youtube kullanıcısının Criken vs Wild adlı çalışmasında, Rook adasının doğal güzelliklerine ve güzel insanlarına kısa bir bakış atıyoruz:

İkinci videomuz ise 25. yaşgününü kutlayan Megaman'den geliyor. Daha önce hiç olmadığı kadar adam dövüyor Megaman. Shane Newville imzalı Megaman X Fanimation'a animatör Monty Oum'un da elinin değdiği muhteşem kareografilerinden belli oluyor. İzliyoruz:

Ve geldik günün bir numaralı videosuna. Battlefield 3 çıktığından beri belki yüzlerce, binlerce oynanış videosu izledik. Bazıları akıl almaz hareketler içeriyordu, bazıları über sinematikti. Ancak Robert Stoneman tarafından yapılmış Moments adlı bu çalışma, Battlefield 3 oyunculuk becerileri, kamera kullanımı ve video editleme yeteneği bakımından bugüne dek izlediğim en bütünlüklü Battlefield 3 videosu. Hep birlikte izliyoruz ve çenemizi yerden topluyoruz.

"35'e gelince rahatlıyor muyuz? Hayır... Hala oyuncu kimliğimizi kabul ettirmek için mücadele ediyoruz"... 25 yıldır mücadelesini sürdüren Sinan Akkol, ilk oynadığı oyunun Pong mu, yoksa "uzaylı-inekli oyun mu" olduğu konusunda hala bir karar verememiştir.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Youtubeoyun
Görüş Bildir