Tatlıses'i Ağlatan Sürpriz

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

İbo'yu Ağlatan Sürpriz

İbo'yu Ağlatan Sürpriz

Erbil'e giden İbrahim Tatlıses, bir öğrencinin yaptığı sürpriz karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Erbil'e giden İbrahim Tatlıses, bir öğrencinin yaptığı sürpriz karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Erbil'deki Işık Üniversitesi'ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Üniversite öğrencilerini sınıflarda ziyaret eden Tatlıses, kendisi için hazırlanan sürpriz karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Ticaret amaçlı Erbil'e sıkça ziyaret yapan ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, önceki ziyaretinde sanatçı Şivan Perver ile bir araya gelmişti. Bu ziyaretinde ise Erbil'de Türk girişimciler tarafından kurulan Işık Üniversitesi'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

"AĞAM OLASAN ÖMER" TÜRKÜSÜ AĞLATTI

Tatlıses ilk olarak üniversitede sınıfları gezdi. Daha sonra ise Işık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Öztaş'ın odasına geçildi. Tatlıses'i dekanlık girişinde bir sürpriz bekliyordu. Bu yıl düzenlenecek Türkçe olimpiyatlarına hazırlanan Geylan Tahir adlı öğrenci, Tatlıses'in uzun yıllar seslendirdiği "Yaradan var" adlı uzun hava ile karşıladı. Tatlıses çocuğun sesini duyunca gözyaşlarını tutamadı. Hayranlık içerisinde çocuğu dinleyen Tatlıses, "Ağam olasan Ömer" türküsüne gözyaşları içerisinde eşlik etmeye çalıştı.

"ASIL BANA MORAL OLDU"

Erbil şehrinde faaliyet gösteren Fazalar Grubu Koordinatörü Talip Büyük, "Asya ülkelerinin hepsini gezdim ve yabancı sanatçılar içerisinde birinci sırada dinlenen sanatçı Tatlıses'tir ve bunu yaptığımız anketlerde de gördük." dedi.

Tatlıses'in üniversiteye bu ziyaretinin öğrenciler için büyük moral olacağını söyleyen Büyük'e, Tatlıses "Asıl bana moral oldu." sözleri ile cevap verdi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir