Ünlüler Hülya Avşar, Erdoğan Görüşmesi Hakkında Ne Dedi?

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Hülya Avşar... Başbakan Onu Trend Topic Yaptı!

Hülya Avşar... Başbakan Onu  Trend Topic Yaptı!

Avşar, Ben Gezi Parkı'na sanatçıların gitmesinden yana hiç olmadım. Bu insanlar sanatçı gördükleri zaman, kendilerine destek veren, o heyecanla biraz kendilerini aşma tehlikesi her zaman vardır." dedi

İşte Ünlülerin, Hülya Avşar hakkında Twitter'da yaptığı yorumlar:

Şenay Düdek

H.Avsar'a kızıyoruz."Onun ne işi var.Kim seçti" diye.Arkadaslar"İsteyenin yüzü kara.Vermeyen zenci".Zeki bi kadın.Nemalanmasini biliyor!!!

Doğa Rutkay

Avşar,yaşanan tüm olayları kızı ile olan kişisel ilişkisi ile özleştirmiş.Terslenicek bir tarafı da yok.Kibarlığını ve içtenliğini koruyor.

Sibel Kekilli

Hülya avşar orantısız gözlük kullanmış.

Fazıl Say

Erdoğan?ın Avşar ile Taksim olaylarının görüşmesinin değeri, Obama?nın Kim Kardaşyan?la W. Street olaylarını görüşmesi GİBİ

Semih Saygıner

Bu kadar absürtlükten sonra, Hülya Avşar Başbakan'a "günlerdir tencere-tava ve korna gürültüsünden uyuyamadıklarını" söylerse şaşırmam...!

Erol Köse

Bugünkü bazı heyetlerin yanında ünlü düşünür Hülya Avşar ve süpermario Polat Alemdar da olaylarla alakalı Başbakanla görüşecek. HülyaAvşar ile Başbakan'ın yaşananlar üzerine konuştuklarını düşünmeye çalıştım ama beceremedim, olmadı. Hayal gücüm yetersiz kaldı! Hadi Banu Alkan , Ahu Tuğba , Serpil Çakmaklı sizin Hülya'dan neyiniz eksik bacım .

Suna Akyıldız

Hülya Avşar, Bahçesindeki Ağaçları Keser. Necatı Saşmaz, 'Gezi'nin Onünden Bile Geçmedik Ne Yardımı' Der!! Ama Gezi'yi Bunlar Temsil Eder!

Onur Akay

Başbakan ''Bunun bedelini ödersiniz.'' dediğinde ciddiye almalıydık. Bizi Okan Bayülgen, Sermiyan Midyat dururken Hülya Avşar temsil ediyor.

Atilla Taş

Hayatında bir kere politik bir tek fikrini bile duymadığımız,gezi olaylarında sessiz kalan Hülya Avşar'ın yırrtık dondan çıkması kaç puan ?.

Yılmaz Morgül

Toplum bilimci, sosyolog, psikolog, çevre gönüllü, kimyasal gaz uzmanı Hülya Avşar Başbakan'la görüşecek.

Yeliz

Necati Şaşmaz ve Hülya Avşar'a kaldıysa bu çakma görüşmeler yazık..Bir kere bile geziparkı nın kıyısından-köşesinden geçmemişler hangi hakla.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Barack ObamaBaşbakanFazıl SayGezi ParkıNecati ŞaşmazOkan BayülgenSibel KekilliTwitteratilla taştrend
Görüş Bildir