Feyza Nur Saydam'a Ne Oldu? Sosyal Medya 17 Yaşındaki Genç Kızın Ölümünü Konuşuyor

6bPAYLAŞIM

Gaziantep'te 7'nci kattan atlayarak intihar ettiği iddia edilen Feyza Nur Saydam'ın ölmeden 4 ay önce yaptığı bir paylaşımda "Ben bir yerden aşağı atlamam Allah korkum var benim, ama biri atmıştır. Hakkımı arayın" yazdığı ortaya çıktı.

17 yaşındaki Feyza Nur Saydam, Gaziantep İbrahimli Atatürk Mahallesi Camcıoğlu Sitesi’nde 7. kattan düşerek yaşamını yitirdi. Olay yerinde hayatını kaybeden Feyza Nur Saydam’ın dört ay önce sosyal medya hesabından paylaş ise öldürülmüş olabileceği şüphesi uyandırdı.

Feyza Nur Saydam'ın ölümü Demirören Haber Ajansı'nda "7'nci kat balkonundan atlayan liseli Feyzanur, hayatını kaybetti" başlığıyla verilirken, İHA ise "17 yaşındaki genç kızın şüpheli ölümü" başlığıyla abonelerine sunuldu.

Duygu Delen'in ölümüne ilişkin paylaşım yapmış

"Duygum, senin için susmayacağız" demişti

Sosyal medyadan da birçok kişi #FeyzanurSaydamaNeOldu?” hastaghiyle genç kıza ne olduğunu sordu

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erhan-armada-ozsoy

bişi sorcam bizde adalet bakanı varmıydı onuda bir kaç bakanlıkla falan mı birleştirmişlerdi.

sterilmikrop

Babası ifade vermiş “ arkadaşıyla beraberdi eve geldi . Daha sonra arkadaşı telefonuna ulaşılamadığını söyledi . Odasına baktık yoktu, terasa çıktık aşagıya baktığımızda yerde yatar vaziyette gördük”

Gizli Kullanıcı

Binadan atınca ceza alınmadığını gören moda olarak binadan atmaya başladı. Gukuk yapılmış hukuk sistemimizin sonucu işte. İlk etapta 4 vaka geliyor aklıma. Belki arada görmediğimiz nice benzer vaka var.

temyiz-merci

Bir hukukçu olarak haberin verilişinde çok fazla satır boşluğu görüyorum, tıpkı bir çok intihar süsü verilmiş olayda olduğu gibi. 1-Evde tek başına mıydı, kimlerle yaşıyordu, yalnız mıydı? 2-Önceden psikolojik sorunları, travmaları, kullandığı ilaçlar var mıydı? Varsa bu sorun ve travmalar hangi olayların ardından baş göstermişti? 3-Geleceğe dair planlaması neydi, hedefleri, hayalleri var mıydı, bunlar için çabalıyor muydu? Umarım onlarca dosya gibi bunu da intihar eden bir genç kadın diyip sümenaltı etmezler. Kadın dayanışması ve kadınların örgütlü isyanı bunun önüne geçecektir.

Gizli Kullanıcı

İki hukukçu olarak arkadaşımla aramızda şöyle bir konuşma geçmişti: Ölürsem davam senindir kız kardeşim...

Görüş Bildir