Episode 4'ten Görseller!

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Episode 4'Ten Görseller!

Episode 4'Ten Görseller!

Episode 3'ü bilmiyoruz ama Episode 4'te taş ve sopalar yok!

Half-Life 3 mü gelecek Half-Life 2: Episode 3 mü? Yoksa hiç mi gelmeyecek "3" bilmez Valve'dan? Bu soruların cevapları hakkında fısıltılar etrafımızda hala dönse de bugün gelen bir sızıntı, daha doğrusu bir paylaşım, 2006-2007'deki Episode 4 / Return to Ravenholm projesini daha da netleştirdi.

Episode 3'te ne oldu bilinmiyor ama Arcade Studios 'tan Sebastien Scieux, 2006'da Valve'ın kendilerine gelip yeni bölümün geliştiriciliğinde yardım etmelerini istediklerini ve kendilerinin de proje üstünde tam bir yıl üzerinde çalıştıklarını dile getirdi. Bu görseller de ValveTime'a aynı kaynak üzerinde ulaştırılmış açıklamalara göre (yalansa da onların yalancısıyız!). Ama daha sonra Valve, bu tip episodik projelerini durdurma kararı almış ve bu proje de rafa kalkmış. Oyunda Gordon bulunuyor mu yoksa başka bir karakter mi var, orası çok net değil ama oyunun daha çok bir spin-off olduğu düşünülüyor, Opposing Force gibi diyelim. Görüntülerde gözüken Absorption özelliği ise şimdiden beraberinde pek çok teori getirdi.

Bakalım Valve'dan bu konu hakkında bir açıklama veya Arcane'den daha fazla görsel malzeme, hatta oynanabilir bir demo ilerleyen vakitlerde "sızacak" mı?

Retro ve dövüş oyunlarına ekstra ilgi gösteren bu 29'luk editör arkadaşımız, bir de safkan sinefildir. Güney Kore filmleri ondan sorulur. Saatlerce carcar konuşabilir. Selam vermeden önce bir kez daha düşünmek gerek!

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Kore
Görüş Bildir