Chavez: Asıl Kapitalizmin Sonu Gelecek

-

Chavez: Asıl Kapitalizmin Sonu Gelecek

Chavez: Asıl Kapitalizmin Sonu Gelecek

Chavez, sağlık durmunun iyi olduğunu ve günleri sayılı olduğunu söyleyen DB Başkanı'na çattı.Kanser tedavisi gören Venezüella Devlet Başkanı Hugo Chavez, en son sağlık kontrolünün çok iyi sonuç verdiği ve kendisini çok iyi hissettiğini söyledi. Chavez, "günleri sayılı" diyerek kendisini hedef alan Dünya Bankası Başkanı Robert Zoellick'e de cevap verdi.

Chavez, en son yapılan tetkiklerin, kanserli hücrelerin vücudunda tekrar yayılıp yayılmadığını göstermek için yapıldığını belirtti ve sonuçların çok iyi olduğunu söyledi. Resmi temaslarda bulunduğu Rus temsilcileri Başkanlık Sarayı'nın basamaklarında karşılayan Chavez, görüşmelerin ardından basın mensuplarının sağlığı, petrol fiyatları ve Ekim ayında yapılacak başkanlık seçimleri hakkındaki sorularını yanıtladı.

Chavez, "7 Ekim'de yapılacak savaşı kazanacağız" dedi ve başkanlık sarayını göstererek, "Burjuvalar buraya bir daha geri dönmeyecek" dedi. Chavez, kendisine rakip olmak için eyalet vealiliğini bırakan Henrique Capriles'i, 'zenginlerin çıkarlarını korumakla' eleştirdi.

Seçimlere adaylığını yarın koyması beklenen Chavez'in bu ayın ortasında yeniden sağlık kontrolünden geçeceği ve adaylığıyla ilgili işlemleri tamamlamadan yine birçok tıbbi teste tabi tutulacağı ifade edildi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Hugo ChavezKanser
Görüş Bildir