Bülent Ersoy'dan Gezi Parkı Yorumları

 > -

Bülent Ersoy'dan Gezi Parkı Yorumları

Bülent Ersoy, Star TV'deki canlı yayında bu kez Gezi Parkı'yla ilgili değerlendirmeler yaptı. Ersoy'un saç stili yine geceye damgasını vurdu.

Popstar 2013 yarışmasına Bülent Ersoy'un Gezi Parkı olayları ile ilgili açıklamaları damgasını vurdu.

Diva'nın açıklamalarının en dikkat çekici kısmı, "Menderes'i astılar. Ne oldu? Utanmadık mı? Yakıp yıkmayın, sandıkta hesaplaşın" sözleri oldu.

POLİSİN ÖLDÜRME PAHASINA YAPTIĞI ÇIKIŞLAR HOŞ DEĞİL

Ersoy "Polisin öldürme pahasına yaptığı çıkışlar hoş değil. Ama hepimiz Türk kanı taşıyoruz. Atatürk'ün çocuklarıyız. Aşırılık gösteren polisleri kınadık. Tabii ki ağzı süt kokan kardeşlerimizin çocuklarımızın eylem yapmak hakkıdır. Amma durum öyle bir hal aldı ki haklı iken haksız konuma gelindi. Onlar beni sevsin diye de bu konuşmayı yapmıyorum. Onlar beni sevmezler. Ben Allah'ın huzurunda doğruları söylemek için konuşuyorum. Tabii ki bunlar benim doğrularım. Bülent Arınç beyefendi tonton bir şekilde özür mekanizmasını çalıştırdı.** Amerika'dan Hocaefendi şuraya kadarı doğru şurası yanlış denildi. Sayın Bülent Arınç özürü Başbakan'ın bilgisi dahilinde yapmıştır. Ondan sonraki abartılar hiç şık olmadı" dedi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BaşbakanBülent ArınçBülent ErsoyGezi ParkıStar tv
Görüş Bildir