Bülent Arınç Türkü Söyledi

 > -

Bülent Arınç Türkü Söyledi

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, CNN Türk'te yayınlanacak 'Burada Hayat Var' programında sanatçı Deniz Toprak'ın söylediği 'Mihriban' türküsüne eşlik etti.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç , CNN Türk ’te yayınlanacak Aynur Tartan'la 'Burada Hayat Var” programına katıldı. Bursa'da çekimleri yapılan programda çocukluğunu, gençliğini ve bilinmeyen yönlerini anlatan Arınç, konuk sanatçı Deniz Toprak’ın söylediği 'Mihriban' türküsüne de eşlik etti.

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Bursa’da CNN Türk’te yayınlanan 'Burada Hayat Var' programına katıldı. Doğduğu büyüdüğü Bursa’yı ve gençlik yıllarını anlatan Arınç, Kurban Bayramı için tatil planları yapanları birçok tarihi ve turistik güzelliği bulunan Bursa’ya davet etti. Çocukluk yıllarında babasının, "Bu çocuğa iyi bakın. İleride başbakan olacak" dediğini söyleyen Arınç, avukatlıktan siyasete uzanan yıllarını, anlattı. Eşi Münevver Arınç ile tanışmaları ve 30 yıllık mutlu evliliklerine de değinen Bülent Arınç’a programda sesinin çok kötü olduğunu söyleyen Arınç, yine de sanatçı Deniz Toprak’ın söylediği “Mihriban” türküsüne eşlik etti.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

BaşbakanBaşbakan YardımcısıBülent ArınçBursaKurban Bayramıtatil
Görüş Bildir