Blair'in Oğlunun Düğününde Üvey Anne Krizi!

-

Blair'in Oğlunun Düğününde Üvey Anne Krizi!

Blair'in Oğlunun Düğününde Üvey Anne Krizi!

Tony Blair’in 29 yaşındaki oğlu Euan dillere destan bir düğünle Türk asıllı sevgilisi Susanne Ashman ile evlendi. İşte düğünün perde arkası..

Buckinghamshire’da bir kilisede gerçekleşen düğüne Blair ailesi ve gelinin babası Jonathan Ashman ile annesi Ankara eski Belediye Başkanı ve eski devlet bakanı Mehmet Altınsoy’un kızı Sedef Altınsoy katıldı.

Aylar önce üvey kızının düğününe davet edilen ancak geçen hafta ‘düğüne katılmaması rica edilen’ Lloyd’un yakın çevresi kadının Irak Savaşı döneminde Blair’in politikalarını şiddetle eleştirdiğini söyledi.

Lloyd’un Suriye’ye yapılacak olası bir müdahaleye destek verdiği için de Blair’i açıkça eleştirdiğini iddia edildi.

DAVET EDİLMEMESİNİN GERÇEK NEDENİ SEDEF ALTINSOY MU?

Lloyd’un düğüne katılmamasına sayfalarında geniş yer veren İngiliz Daily Mail gazetesi, durumun büyük olasılıkla Lloyd’un Irak Savaşı ile ilgili görüşlerine değil, 6 yıl önce evlendiği işadamı Ashman’ın eski karısına bağlı olduğunu iddia etti.

Gazete Syan Lloyd’un ismini açıklamayan yakın bir arkadaşının “Jonathan’ın ilk karısı Lloyd ile olan evliliğinin çok mutlu bir şekilde devam etmesinden rahatsız. Bence gelinin annesinin bu ilişki ile ilgili hisleri onun düğüne davet edilmemesinin gerçek nedeni’’ dediğini yazdı.

Hürriyet / Birce Bora

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AnkaraİngiltereIrakSuriye
Görüş Bildir