Bir İhtimal Daha mı Var?

6PAYLAŞIM

Bir İhtimal Daha Mı Var!

Bir İhtimal Daha Mı Var!

SENAD OK

Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyesi Ömer Temelli’nin Twitter üzerinden takımın gelecek yıl Avrupa Kupaları’nda mücadele edebilme ihtimalinden bahsetmesi taraftarı heyecanlandırdı.

CAS kararına rağmen bu ifadenin kullanılması “gerçekten ihtimal var mı?” sorusunu gündeme getirdi. Kulüp içinde yaptığımız araştırmaların sonucunda CAS’ın gerekçeli kararının halen kulübe ulaşmadığı ortaya çıktı. Kulüp yetkilileri ve avukatlar maksimum 2 ay içinde bu kararın yazılması gerektiğini ifade ederken, aradan yaklaşık 5 ay geçmesine rağmen bir ses çıkmaması “CAS hakimleri bu gerekçeli kararı uygun bir temele oturtmakta zorlanıyor” şeklinde yorumlandı. Bunun da kulüp içinde bir beklenti oluşturduğu belirtildi. Ancak spor hukukçuları dosyanın uzun ve ağır olduğunu, bu tip bir gecikmenin doğal karşılanması gerektiğini savundu.

Yargıtay önemli

Bu süreçte çıkacak Yargıtay kararının da önemli olduğunun altı çizildi. Usulen eksiklikleri giderilen dosya ile ilgili Yargıtay’ın vereceği karar birçok açıdan çok önemli olacak. Fenerbahçe lehine bir karar çıkması durumunda sarı lacivertliler bu durumu uluslararası platformda kullanacak. Çünkü Fenerbahçe Kulübü, UEFA ve CAS’ta yapılan yargılamaların polis fezlekesi ve mahkeme kararına dayandığı yönünde itirazda bulunmuştu.

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir