Biletlerin Yüzde 99,50'si Satıldı

 > -

Biletlerin Yüzde 99,50'si Satıldı

Biletlerin Yüzde 99,50'si Satıldı

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürü Recep Biçer, yılbaşı özel çekilişi için bastırılan Milli Piyango biletlerinin yüzde 99,50’sinin satıldığını açıkladı.

Yılbaşı biletlerinin yüzde 99,50’sinin satıldığını da belirten Biçer, şu anda idare olarak ellerinde hiç bilet kalmadığını, şubelerde kısmi olarak bilet bulunduğunu dile getirdi. Biçer, ”Seyyar ve sabit bayilerde bilet var, ama biz bunları İdari anlamda sattık kabul ediyoruz. Yılbaşı çekilişinde aşağı yukarı 400 milyon liralık hasılat elde etmiş olacağız” dedi.

Öte yandan yeni yıla sayılı günler kala 45 milyon liranın hayalini kuran yüzlerce kişi, soğuk havaya rağmen Nimet Abla bayileri önünde uzun kuyruklar oluşturuyor.

Vatandaşlar, ”talih kuşu”nun kendilerine konması için ikramiye çıkma olasılığının yüksek olduğuna inandıkları Nimet Abla bayilerine akın ediyor. Nimet Abla’nın Eminönü, Bahçekapı ve Sirkeci şubeleri en çok ilgi gören bayilerin başında geliyor.

Her gelir grubundan, her yaştan vatandaş, gelecek hayalleri için Nimet Abla gişelerinden bilet çekiyor. Yaşlı vatandaşlar çocukları için şanslarını denerken, gençler de daha çok yatırım yapmak amacıyla bilet aldıklarını ifade ediyor.

Yoğunluktan dolayı bayide yarım biletler tükenirken, çeyrek ve tam biletler büyük ilgi görüyor. Bayilerin önünde, soğuk havaya rağmen uzun kuyruklar oluşuyor.

Yılbaşına 6 gün kala Nimet Abla’nın bayileri, gece geç saatlere kadar umut dağıtmaya devam ediyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir