Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Baymak Bayileri Artık Baymaklife İle Kazanıyor

0PAYLAŞIM

Baymak Bayileri Artık Baymaklife İle Kazanıyor

İSTANBUL Anadolu Ajansı - Baymak Üst İdareyicisi CEO Ender Çolak, "Baymaklife’ın yakın bir gelecekte tüm sektör hissedarları için sektörümüzün gündemini yakından takip edebilecekleri bir adres olacağını öngörüyoruz." ifadelerini kullandı.

İşletmeden yapılan açıklamaya göre, Baymak sürprizlerle dolu Baymaklife dünyasını iş ortaklarının kullanımına sundu. Baymaklife ödünler dünyasında kullanıcılar Baymak’a dair yenilik ve kampanyalardan ilk elden haberdar olurken, Fertsel Emeklilik BES takviyeyi veya armağan puanlar kazanmaya devam ediyor. Kullanıcılar, BES takviyeyi yerine puan tercihi yaparak da Baymaklife’ın ayrıcalıklarından yararlanabiliyor. Bakiyelerinde biriken puan karşılığında market veya mazot çeki ya da Baymak’ın sevimli sincabı Bayki oyuncağı gibi bir hayli armağan kazanıyor. Baymaklife’ta bayiler kendi kampanya takiplerini portal ekranlarından yapabiliyor. Sistem içinde kazanılan puanlarla liderlik tablosundaki sıralamalarını görerek kullandıkça kazanmaya devam ediyorlar.

  • Baymaklife geleceğin vaatçilerini tek çatı altında topluyor

Açıklamada görüşlerine yer verilen Baymak CEO’su Ender Çolak, firmanın yenilikçi platformu Baymaklife ile sektörün ileriki süreçte kapsamlı bir biçimde yaşayacağı dijital mutasyon sürecinde hissedarlarını desteklemeyi kastettiğinin altını çizdi. Çolak, şunları kaydoldu:

"Abuhavalandırma sektöründeki ehemmiyetli bir lüzumdan yola çıkarak yaşama geçirdiğimiz Baymaklife’ın yakın bir gelecekte tüm sektör hissedarları için sektörümüzün gündemini yakından takip edebilecekleri bir adres olacağını öngörüyoruz. Baymaklife’ın vaatçilere sağlayacağı ehemmiyetli kazanımların yanında kişisel uzmanlıklarını da ilerletebilecekleri, bilgiye basitçe ulaşabilecekleri aynı zamanda uygulama da yapabilecekleri interaktif bir platform olma niyetiyle tasarladık. Geleceğin vaatçilerini tek bir çatı altında toplayacak olan bu dijital platformun, Baymak Yüksekokul’den sonra sektörümüzün mutasyonunda ehemmiyetli bir misyona karşılık geleceğine inanıyorum."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir