Ayşe'nin Tek Gece İtirafı Magazin Gündemini Salladı

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

İlişki, İntihar ve Ayşe!

İlişki, İntihar ve Ayşe!

İzzet Çapa'nın sunduğu "İzzet Paşa" programının konukları sansasyonel evlilikleri ile öne çıkan Mehmet Ali Erbil ve sansasyonel boşanması ile gündem olan Ayşe Özyılmazeldi. Programa damga vuransa Ayşe Özyılmazel'in "tek gecelik ilişki itirafı" oldu. Çapa yine ne yaptı etti manşeti programdan çıkardı.

Reklamcı Ali Taran'la kısa süren evliliği hakkında "Nikahlı olduğum 10 ayda evlilik yaşamadım, ne olduğunu bende anlamadım" diyen Ayşe Özyılmazel'in tek gecelik itirafı programa damgasını vurdu.

"Tek gecelik ilişkiniz oldu mu?" sorusuna "Evet oldu" diye yanıt veren Ayşe Özyılmazel, ardından "...herkesin de olmuştur" dedi. Özyılmazel'in bu sözlerine Erbil "Benim olmadı. Asla... Bu tip ortamlarda da duramam." dedi ve kalkıp gitme parodisi yaptı.

Özyılmazel ardından İzzet Çapa'ya "ben bu imajımı hiç bir zaman resetleyemeyeceğim değil mi? Bak yine neler neler dedim?" diye de dert yandı.

"BİR KERE İNTİHAR ETTİM..."

"Hiç intiharı düşündün mü?" sorusuna "bir kere intihar ettim" diyen Özyılmazel'e ilk tepki programın diğer konuğu Mehmet Ali Erbil'den geldi. "Neeeee!" diye bağıran Erbil ardından ekledi: "İntihar ettim denmez ona, teşebbüs denir."
Özyılmazel bunun üzerine "teşebbüs ettim... Hepimiz etmişizdir bir kere" dedi.

İlginç olan İzzet Çapa'nın da "ben de etmiştim" diyerek intihara teşebbüsün ne kadar sıradan olduğunun altını çizmesi oldu.

İzzet Çapa, Erbil'e "Sen etmedin mi? Düşünmedin mi hiç?" diye sordu ve şu yanıtı aldı: "Düşünmüşümdür ama öylesine, nasıl oluyor filan diye düşünmüşümdür. Yoksa ciddi ciddi intihar edeyim diye düşünmedim. Ölmek nedir nasıldır filan diye düşünmüşümdür."

Özyılmazel ise bunun üzerine "Hiçbir şey olmuyor canım benim. Yusuf Yusuf geri dönmek istiyorsun. Allah korusun, hiç kimse yapmasın öyle bir şey."
Erbil'in "Allahın verdiği canı Allah alabilir" şeklindeki sözlerine ise İzzet Çapa, "çocuklar özellikle siz denemeyin" diye yorum yaptı...

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

EvlilikİntiharMehmet Ali Erbilgündem
Görüş Bildir