AKP'li Vekilin Kardeşi Pamukkale'ye Müdür Oldu

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

AKP'li Vekilin Kardeşi Pamukkale'ye Müdür Oldu

AKP'li Vekilin Kardeşi Pamukkale'ye Müdür Oldu

Denizli'nin AK Partili milletvekili Bilal Uçar'ın kardeşi, travertenleriyle dünyaca ünlü beyaz cennet Pamukkale'ye müdür oldu. Durumdan, AK Partili vekilin haberi olmadığı öne sürüldü.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin geçen yıl eylül ayında makam otomobiliyle Pamukkale'ye alınmamasının ardından Pamukkale ve Ören Yerleri Kültür Turizm İşletme Müdürü olan Nevzat Sallio görevinden ayrılmıştı.

Sallio'nun yerine bir süre İl Özel İdaresi Mali Hizmetler Müdürü Himmet Şefik Akder vekalet etti.

Geçen hafta da göreve AK Parti Denizli Milletvekili Bilal Uçar'ın kardeşi Mustafa Uçar atandı.

Mustafa Uçar, yaklaşık 10 yıl boyunca Pamukkale beldesindeki Aşağı Cami'de imamlık yapmış, 3 yıl önce de İl Özel İdaresi'ne geçmiş ve kısa sürede Acıpayam ilçesi Özel İdaresi Müdürü olmuştu.

Haberin Tamamı İçin:

Vekil Uçar’ın kardeşi Pamukkale’ye müdür oldu

Beyaz cennet Pamukkale’ye Ak Parti Milletvekili Bilal Uçar’ın kardeşi Mustafa Uçar, müdür oldu. Önce cami imamlığı yapan, sonra Acıpayam İlçesi İl Özel İdare Müdürü olan Mustafa Uçar, Pamukkale ve Ören Yerleri Kültür Turizm İşletme Müdürü olarak atandı.

Beyaz cennet Pamukkale’ye Ak Parti Milletvekili Bilal Uçar’ın kardeşi Mustafa Uçar, müdür oldu. Önce cami imamlığı yapan, sonra Acıpayam İlçesi İl Özel İdare Müdürü olan Mustafa Uçar, Pamukkale ve Ören Yerleri Kültür Turizm İşletme Müdürü olarak atandı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin geçen yıl eylül ayında güvenlik görevlisi tarafından makam otomobiliyle Pamukkale’ye giriş kapısından alınmamasının ardından, Pamukkale ve Ören Yerleri Kültür Turizm İşletme Müdürü olan Nevzat Sallıo tepkiler üzerine görevinden ayrıldı. Sallıo’nun yerine İl Özel İdaresi Mali Hizmetler Müdürü Himmet Şefik Akder, bir süre vekaleten işletme müdürü olarak görevlendirildi. Geçen hafta ise Pamukkale ve Ören Yerleri Kültür Turizm İşletme Müdürlüğü’ne Ak Parti Denizli Milletvekili Bilal Uçar’ın kardeşi Mustafa Uçar atandı. Daha önce Pamukkale Beldesi’ndeki Aşağı Cami’de imamlık yapan Mustafa Uçar, önce İl Özel İdaresi’ne, sonra da Acıpayam İlçesi Özel İdaresi Müdürü oldu. son atamayla Uçar, Pamukkale’ye işletme müdürü olarak görevlendirildi.

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Adem Oklu, atamadan Ak Parti Milletvekili Bilal Uçar’ın haberi olmadığını ileri sürerek, “Mustafa Uçar, değerli ve kıymetli bir arkadaşımız. Pamukkale önemli bir yer. Buraya güvendiğimiz ve sağlam biri gerekiyordu. Pamukkale’de görev yapmak kolay değil, gece gündüz demeden çalışacak ve ağır bir konumu var. Mustafa Uçar’ın bizden talebi olmadı. Biz kendisini çağırıp, görevi kabul etmesini istedik. Milletvekilimiz Bilal Uçar’ın atamadan haberi bile olmadı” dedi.

Ramazan ÇETİN / DENİZLİ - VATAN

Denizlihaber

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiMilliyetçi Hareket Partisi
Görüş Bildir