Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

19 Aralık Süper Loto Sonuçları Burada

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

19 Aralık Süper Loto Sonuçları Burada

19 Aralık Süper Loto Sonuçları Burada

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen Süper Loto oyununun bu haftaki çekilişi yapıldı.

Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, 322. haftanın kazandıran numaraları 5, 7, 14, 27, 45 ve 47 olarak belirlendi.

GEÇEN HAFTA SÜPER LOTO DEVRETMİŞTİ

Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, 321. haftanın kazandıran numaraları 6, 25, 26, 37, 38 ve 53 olarak belirlenmişti.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen Süper Loto çekilişinde, 6 bilen çıkmayınca 1 milyon 158 bin 708 lira 81 kuruş bir sonraki bu haftaya devretti.

Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, bu haftaki çekilişte 5 bilen 69 kişi 5 bin 225 lira 50'şer kuruş, 4 bilen 4 bin 154 kişi 93 lira 95'er kuruş ve 3 bilen 89 bin 915 kişi 7 lira 40'ar kuruş ikramiye aldı.

Geçtiğimiz haftaki çekilişte 1 milyon 416 bin 198 lira 80 kuruş ikramiye dağıtıldı.

Hasılattan kamuya KDV olarak 1 milyon 23 bin 19 lira 17 kuruş, Şans Oyunları Vergisi olarak 572 bin 201 lira 68 kuruş aktarıldı.

Süper Loto nasıl oynanır?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

Süper Loto'da ikramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

oyun
Görüş Bildir