Talatpaşa Köprüsü Yıkılıyor

-

Talatpaşa Köprüsü Yıkılıyor

Talatpaşa Köprüsü Yıkılıyor

Gece 00.00’da başlayan ve yeniden inşa edilecek olan köprünün yıkım çalışması öncesinde, D-100 Karayolunun belli kesiminde araç trafiği iki şeride düşürülürken, otoyolda uzun araç trafiği oluştu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin aldığı karar gereğince, PERPA önündeki Kağıthane-Talatpaşa Mahallesi ile Şişli-Kaptanpaşa Mahallesi arasında yaya ve araç ulaşımını sağlayan Talatpaşa Köprüsü’nün yıkım çalışmaları, bu gece yarısından itibaren başladı. Saat 00.00’da başlayan yıkım çalışması öncesinde, D-100 Karayolunun belli kesiminde araç trafiği iki şeride düşürülürken, otoyolda uzun araç trafiği oluştu. Köprü ayaklarının D-100 Karayolundaki otoyol trafiğinde daraltmaya yol açtığı gerekçesi başlanan yıkım çalışmasının, yaklaşık 1 ay süreceği belirtildi.

Yeniden inşa edilecek çalışma sonunda 1. Çevre Yolu 3 şeritten 4 şeride çıkacak. Yıkım ve köprü çalışmaları, araç trafiğini etkilememesi için, gece 00.00 ile 06.00 saatleri arasında yapılacak. D-100 Karayolunun bu kesiminde araç geçişleri, gece şeritler daraltılarak ve kontrollü olarak verilecek. Çalışmaların gündüz saatlerinde askıya alınarak trafiğin, normal kendi güzergahında akacağı duyuruldu.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Görüş Bildir