Ses Kayıtları Sızmaya Devam Ediyor

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Ses Kayıtları Sızmaya Devam Ediyor

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, aile üyeleri, bakanlar ve çeşitli işadamları hakkında öne sürülen yolsuzluk iddialarıyla ilgili sızdırılan ses kayıtları ortaya çıkmaya devam ediyor.

Youtube’daki Haramzadeler ve BA$ÇALAN hesaplarından, gün içinde sızdırılan üç ayrı ses kaydının daha önce öne sürülen yolsuzluk iddialarını doğruladığı ve Bilal Erdoğan hakkında yeni bir iddia ortaya attığı belirtiliyor.

1. SES KAYDI: BİLAL ERDOĞAN ADA SATIN ALIYOR

BA$ÇALAN adlı hesaptan yayınlanan ses kaydında; Bilal Erdoğan olduğu öne sürülen bir kişi Ahmet Murat Yelkenci olduğu iddia edilen bir başka kişiyle Çanakkale açıklarında olduğu belirtilen 4 adanın satışı için görüşmelerde bulunuyor. İddiaya göre, rüzgar tribünleri inşa edilecek olan adalar Bilal Erdoğan ve ortakları tarafından satın alınacak. İkili arasındaki konuşma ve mesajlaşmalarda, adalardaki turizm imar durumu da değerlendiriliyor.

2. SES KAYDI: BERAT VE ESRA ALBAYRAK EVLERİNDEKİ EVRAKLARI İMHA ETMEYE ÇALIŞIYOR

Haramzadeler tarafından yayınlanan kayıtta, Başbakan Erdoğan’ın damadı Berat Albayrak olduğu iddia edilen kişiyle Berat Albayrak’ın sağ kolu olduğu öne sürülen Medet Nebi Yanık adlı bir başka kişi evrak öğütücü almak için konuşmalarda bulunuyor. İddiaya göre, evlerinde bulunan evrağı imha etmeye çalışan Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak, evrak öğütücü almaya gönderilen Medet Nebi Yanık’la çeşitli görüşmeler yapıyor.

3. SES KAYDI: ATV-SABAH YOLSUZLUĞU ÖZET

Haramzadeler tarafından bugün yayınlanan bir başka ses kaydı ise, ATV ve Sabah’ın satın alınması için işadamlarından toplandığı söylenen paralarla ilgili şimdiye kadar sızdırılan ses kayıtlarının bir derlemesini sunuyor. İddiayla ilgili adı geçen işadamları, bakan danışmanları ve Bilal Erdoğan arasında geçen konuşmaların ATV ve Sabah’ın satın alınması sürecinde yaşananları gözler önüne serdiği iddia ediliyor.

Zete

Haberin Tamamı İçin:

Bu Haber ile İlgili Linkler

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiAdobeAtvBaşbakanBilal ErdoğanRecep Tayyip ErdoğanRüşvetShow tvTwitterYoutube
Görüş Bildir