Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Özdemir’e Türkiyemspor forması

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Özdemir'e Türkiyemspor Forması

Özdemir'e Türkiyemspor Forması

Yeşiller Partisi Genel Başkanı Cem Özdemir Türkiyemspor’u ziyaret ederek antrenman sonrası yönetici ve futbolcularla sohbet etti. Kendisi de Türkiyemspor gibi Kreuzberg’de ikamet eden Özdemir ziyaretinde Türkiyemspor’un gençlere yönelik çalışmaları hakkında da bilgi aldı. Klübün içinde bulunduğu mali kriz ve iflas sürecinden klübün kurtarılması hakkında da yöneticilerden bilgi alan Özdemir’e Türkiyemspor Yönetim Kurulu Üyesi Beklan Coşkun üzerinde adının yazılı olduğu 10 numaralı “C. Özdemir’’ yazan Türkiyemspor forması hediye etti.

FUBOLCULARA MORAL OLDU

Cem Özdemir’in ziyareti sırasında Türkiyemspor’un antrenman yaptığı spor salonunda çok sayıda futbolseverin de olması gözlerden kaçmadı. İlginin çok olması sahada antrenman yapan Türkiyemspor’un genç takımının futbolcularının da hoşuna gitti. Genç futbolcular gösterilen ilgi karşısında siyasetçilerle esprili ve ironik bir dille tanıştılar ve bu tanışma orada bulunanlar tarafından ilgiyle izlendi. Genç sporcular kendilerini şöyle tanıttılar: “ Merhaba Cem, adım Ronaldinho, ya da Merhaba Cem, adım Messi.

Kapalı salon ziyaretinden sonra Özdemir Türkiyemspor’un tek kullanılabilen spor sahasını ziyaret etti. Yöneticiler bu sahada aynı anda altı takımın antrenman yapmak zorunda kaldığı bilgisini Özdemir’e verdiler. Türkiyemspor yöneticileriyle bilgi alış verişi içinde bulunan Özdemir’e ayrıca yapısal sorunlar ve sahaların yetersizliği problemleri hakkında da bilgi aktarıldı.

KAMPANYAYA DESTEK OLDU

Özdemir klübün kurtarılmasıyla ilgili başlatılan “ Sensiz Eksiğiz, Senle Türkiyemspor ” adlı kurtarma kampanyası ile ilgili sorular sordu. Yöneticiler son durum hakkında Özdemir’e: “ Bu güne kadar bu kampanya çerçevesinde 18.000 Euro topladık. Bu rakam iyi bir rakam olmasına rağmen henüz hedefimizi yakalayamadık. ” açıklamasını yaptılar. Ziyaretin sonunda Türkiyemspor’un önemine vurgu yapan Özdemir: “ Ben Baden-Württemberg Eyaleti’nde doğdum ve aramızdaki mesafeye rağmen tabi ki Türkiyemspor’u tanıyorum. Bu şartlar altında böyle sportif başarılarla dolu ve sosyal alanlarda aktif olan bir kulüp görmek büyüleyici. Buna destek amaçlı ben de severek 100 Euro bağışlayarak Türkiyemspor’un kampanyasında bir parça olacağım. ” şeklinde konuştu.

Haber (Almanya Bülteni) – Berlin

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AlmanyaAntrenmanMessi
Görüş Bildir