NTV Haber Geçti: 'Protesto Ediliyoruz'

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

NTV Önünde Protesto Gösterisi

NTV Önünde Protesto Gösterisi

Önceki gün Başbakan Erdoğan'ın röpoortajının yayınlandığı saatlerde Habertürk önünde düzenlenen protesto gösterilerinin ardından bu kez de yaklaşık 3 bin kişilik grup Maslak'ta Doğuş Medya Grubu'nun binasının önünde protesto gösterisi düzenliyor.

Öte yandan Maslak sanayi sitesi civarında çalışan ve öğlen yemeği için paydosa çıkan işçileirn de katıldığı grubun sayısı, her geçen dakika artıyor.

Haberin Tamamı İçin:

Bize ulaşan bir NTV çalışanı bu fotoğrafı gönderdi... Gelen bilgilere göre protesto gösterilerine NTV çalışanları arasından destek verenler var...

@burcak erbatukgünsev

NTV'nin Önünde Protesto

Öğle tatilinde Doğuş Grubu bünyesindeki NTV'nin önünde toplanan grup medyanın Taksim olaylarındaki tavrını protesto ediyor.

Maslak'taki NTV binası önünde toplanan bin kişilik bir grup şu saatlerde NTV'nin ve diğer medya kuruluşlarının Taksim olaylarındaki taraflı tavrını ve haberleri vermeyişini 'Satılmış Medya Tayyip' sloganlarıyla protesto ediyor.

Medyatava

Haberin Tamamı İçin:

Fotoğtaf: Medyatava

‏@140journos

Doğuş Media Center önündeki NTV protestosunda "Satılmış Ferit, satılmış medya" sloganları atılıyor.

Doğuş grubu çalışanları da binanın içinde toplanıyor.

Halk Ntv Binasını Bastı!

NTV önünde toplanan göstericiler, medyanın tavrını protesto ediyor.

Gezi Parkı protestoları ile başlayan çatışmalara medyanın ilgisizliği uzun süre eleştiri konusu edilmişti. Habertürk, CNN Türk ve NTV tepkilerin odağı haline gelirken Taksim Meydanı’nda da bir NTV aracına zarar verilmişti.

NTV protestolardan bugün de nasibini aldı. Binlerce gösterici kanalın bulunduğu yere giderek bina önünde sloganlar attı. NTV’nin olayları ekrana taşımamasını eleştiren kalabalığın içinden bazıları da kameralara doğru “para” uzattı.

O sırada canlı yayınla gösterileri ekrana taşıyan NTV spikeri Erhan Ertürk ise haberi sunarken aynı zamanda da açıklamada bulundu. Bu sırada Erhan Ertürk, teknik arızadan dolayı göstericilerin seslerini veremedikleri duyurunda bulundu.

Bir göstericiye mikrofon veren NTV, göstericilerin taleplerini canlı yayında izleyicileriyle paylaştı. Gösterici bir kadın NTV mikrofonundan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e seslenerek Polisin Ankara’da ve diper kentlerdeki şiddetli müdahalesini bitirmesini istedi.

Haberin Tamamı İçin:

NTV Önünde Protesto

NTV'nin Maslak'taki merkezi çevresinde binlerce kişi gösteri yaptı. NTV gösteriyi canlı yayınladı.

Gezi Parkı protestoları sırasındaki yayın politikası nedeniyle eleştirilen NTV'ye eylemcilerin tepkisi bugün de devam ediyor. Daha önce Taksim Meydanı'ndaki canlı yayın aracı yıkılan NTV'nin Maslak'taki merkezi çevresinde binlerce kişi gösteri yapıyor. Kanalı ve yayın politikasını protesto eden kitle kanal yönetiminden açıklama beklerken çalışanların da endişeli bekleyişi sürüyor. Eylemcilerin para salladıkları ve tencere çaldıkları protestoyu NTV de canlı yayınladı. Spiker, "Medyanın tavrı protesto ediliyor. Biz de p...

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Abdullah GülAnkaraBaşbakanGezi ParkıRecep Tayyip Erdoğan
Görüş Bildir