NTV Çalışanlarından Özür Diledi: 'Hata Yaptık'

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

NTV Çalışanlarından Özür Diledi: 'Hata Yaptık'

Son günlerde medyaya yapılan büyük protestoların hedeflerinden olan NTV çalışanlarından özür diledi.

Son günlerde medyaya yapılan büyük protestoların hedeflerinden olan Ntv çalışanlarından özür diledi. Twitter'da toplantı hakkında bilgileri paylaşan Ntv ve Ntvspor çalışanları, toplantı düzenleyen Doğuş Grubu yönetiminin şu açıklamaları yaptığını ifade etti:

'Dengesizlikler içinde denge sağlamaya çalışırken hata yaptık özür dileriz. İnsanların güvenini sağlamak için çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Bundan sonra işimizi en doğru şekilde yapacağız.'

https://twitter.com/sezinsayginsoy/status/341840245140103168

haberler.com

Haberin Tamamı İçin:

NTV Özür Diledi

Son günlerde Taksim başta olmak üzere Gezi Parkı için yapılan direnişleri ekranlarına yansıtmayan medyaya yapılan büyük protestoların hedeflerinden olan NTV çalışanlarından özür diledi.

Twitter’da toplantı hakkında bilgileri paylaşan NTV ve NTVspor çalışanları, toplantı düzenleyen Doğuş Grubu yönetiminin şu açıklamaları yaptığını ifade etti:

‘Dengesizlikler içinde denge sağlamaya çalışırken hata yaptık özür dileriz. İnsanların güvenini sağlamak için çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Hata ettik, özür dileriz. Bundan sonra işimizi en doğru şekilde yapacağız.’

Doğuş Yayın Grubu CEO'su Cem Aydın, Gezi Parkı eylemleriyle ilgili olarak medyaya yönelik eleştirileri değerlendiren bir konuşma yaptı.

Cem Aydın yaklaşık 300 DYG çalışanıyla buluştuğu toplantıda şunları söyledi:

"DENGESİZLİKLER İÇİNDE DENGE ARAYIŞI MEDYAYI BU HALE GETİRDİ"

"Yaşanan son gelişmelerin tüm medyayı olduğu gibi NTV çalışanlarını üzdüğünün de farkındayım. Eleştiriler büyük oranda haklıdır. Bunu herhangi bir nedenle değil vicdanımla söylüyorum. Mesleki sorumluluğumuz açısından bize düşen, olanı olduğu gibi vermektir. Dengesizlikler içinde denge arayışı tüm medyayı olduğu gibi bizi de etkiledi. İzleyicilerimiz ihanete uğramış gibi hissetti, bu konuda onları haksız bulmak mümkün değil."

Yaşanan sıkıntılar konusunda izleyicilere ve DYG çalışanlarına bir özür borcu olduğunu söyleyen Aydın şöyle devam etti:

"İnsanlar haber almak istediklerinde bunu bizden almalıdır çünkü aksi takdirde büyük bir bilgi kirliliği yaşandığını görüyoruz. NTV toplumun bütün kesimlerinin hassasiyetini ve evrensel habercilik ilkelerini gözeterek haber kanalları arasındaki öncülüğünü sürdürecektir. Bu izleyicimizle olan güven ilişkimizi tazelemek için bize bir fırsattır. Her zamanki gibi işimizi en iyi şekilde yapacağız."

Yurt

Haberin Tamamı İçin:

'Dengesizlikler İçinde Denge Arayışı Medyayı Bu Hale Getirdi'

Haber detayları için lütfen kaynak adresine tıklayınız.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AydınCEOGezi ParkıTwitter
Görüş Bildir