Görüş Bildir
Haberler
Hakan Taşıyan Kimdir, Kaç Yaşındadır? Hakan Taşıyan Hastalığı Ne, Durumu Nasıl?

Hakan Taşıyan Kimdir, Kaç Yaşındadır? Hakan Taşıyan Hastalığı Ne, Durumu Nasıl?

Uzun zamandır hastanede tedavi gören Hakan Taşıyan’ın sağlık durumu hakkında son dakika açıklaması geldi. Hakan Taşıyan sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, acilen karaciğer ve böbrek nakli olması gerektiği bilgisi paylaşıldı. Bu haber sonrası sevilen şarkıcı Hakan Taşıyan’ın hayranları büyük üzüntü yaşarken, Hakan Taşıyan’da sosyal medyada en çok konuşulan konu oldu. Peki, Hakan Taşıyan kimdir, kaç yaşındadır? İşte Hakan Taşıyan’ın hastalığı…

İçeriğin Devamı Aşağıda

Hakan Taşıyan Kimdir?

Hakan Taşıyan Kimdir?

Hakan Taşıyan, çocukluk yaşlarından itibaren Saza ilgi göstermiş ve çalmaya başlamıştır. Daha sonra babasıyla beraber düğün şarkıcılığı yapmıştır. Ufak yaşlardan beri müziğe ilgiliydi ve bu nedenle askerliğini yaptığı sırada söylediği şarkılarla komutanları sesini çok beğendi ve destekledi. Onların desteğini arkasına alan ünlü sanatçı ilk kasedini piyasaya çıkardı.

İlk kasedini çıkartma olayı şu şekilde oldu. Önce İstanbul'da Unkapanı’nda bulunan bir takım yapımcıların yanına gitti fakat o yapımcılar Müslüm Gürses'i taklit ettiğini düşünüp pek ilgi göstermediler. Bunun ardından Ankara’ya giden Sanatçı Sıla Müzik ile beraber ilk kaseti olan Hesabım Bitmedi albümünü piyasaya çıkarttı.

1997 tarihinde ise ikinci kasetini piyasaya çıkartmıştır. İkinci kasetinin ismi Sensiz İki Gün oldu. Bu albüm sanatçının en iyi albümlerinden biri olarak raflarda yerini aldı. Büyük bir hayran kitlesine kısa süre çerisinde sahip oldu ve konserleri hınca hınç doldu.

Bu albümü sonrası Gözün Sevem isimli albümünü piyasaya sunmuştur. Albümler her şey istediği gibi olmasına rağmen hayranlarının her zaman dostluk kardeşlik içinde olmasını temenni etmiştir.

1998 tarihinde Hesabım Bitmedi isimli dizi ile beraber oyunculuk konusunda da başarılı bir performans gösterdi. Bu dizide Hilal Aslangiray ve Ebru Destan ile başrol oynamıştır.

2001 tarihinde ise yine bir dizi ile ekranlara geldi. Güz

Gülleri isimli dizi ile beraber önemli kişilerle başrol oynamıştır. Bu dizide

Kemal karakterini canlandırmıştır.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın