Görüş Bildir

Mutluluk Haberleri

Mutluluk ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Mutluluk ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Tek Soruluk Psikoloji Testi: İyi Haber mi, Kötü Haber mi?
Hayatımız boyunca, iyi ve kötü haberlerle karşılaşırız ve bu haberlere nasıl tepki verdiğimiz, kişiliğimizi ve dünya görüşümüzü yansıtabilir. Bu testle, tercih ettiğiniz haber türünün arkasındaki nedenleri keşfedin ve kişiliğinizin derinliklerine bir yolculuğa çıkın!Yorumlarda tercihinin nedenini paylaşmayı unutma!
Terapistler Uyarıyor: En Büyük Hedefiniz Mutlu Olmaksa Mutsuzluk Kaçınılmaz
Kontrolümüz dışında olan bazı şeyler stres ve üzüntüye neden olabilir. Fakat çoğumuzun mutlulukla ilgili hataya düştüğü bir şey var o da; mutluluğu nihai bir hedef olarak görmek ve bu hedefe ulaşmadan mutlu olmanın imkansız olduğunu düşünmek.Peki günlük hayatımızda mutlu olma şansını kaçırmamıza sebep olan bu yanılsamaya neden düşüyoruz? Gelin terapistlerin bu konuyla ilgili fikirlerine birlikte göz atalım.
Şimdinin Aromasını Bulmak
Her zamanki rutinine başlamanın getirdiği uyuşmuşluk ve isteksizlikle gözlerini açtı. Onu yataktan çıkaracak gücü bulmaya çalışırken düşündü. Hayalindeki iş için çabalamış ve başarmıştı. Ancak içindeki bu boşluk hissi ve mutsuzluk da neydi?