Görüş Bildir

Kitap Haberleri

Kitap ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Kitap ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milyonlarca Emeklinin Beklediği Açıklamayı Yaptı: Emekli Maaşı Ne Zaman Artacak?
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, New York'ta düzenlenen 78'inci Birleşmiş Milletler Genel Kurulu sonrası Türkevi'nde gazetecilerin gündeme dair sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, emeklilerin ücretlerinde ne zaman artış olacağıyla ilgili olarak, 'Fazla uzamaz. Yani en kısa zamanda. Uyguladığımız Orta Vadeli Programın başarıya ulaşmasıyla birlikte oluşacak refah artışında toplumun tüm kesimleri gibi tabii ki emeklilerimiz de payını alacaktır' ifadelerini kullandı. 
18 – 24 Eylül 2023 Haftalık Kişisel Haftalık Numeroskopunuz
Uyanış!2023'ün 38. haftasına hoş geldiniz!Bu haftanın sayıları dikkatleri özellikle büyüleyici bir melek sayısına çeviriyor: 11 Bu güçlü sayı aynı zamanda numerolojide bir ana sayıdır ve bu hafta takvimde görünmesi ruhsal uyanış ve büyümeye yönelik olağanüstü bir yolculuğun başlangıcını işaret edebilir. Sayı sekansı 11, 20 Eylül'de zirveye ulaşacak – çünkü bu tarihi 9/20 yani 9+2+0 = 11 olarak okuyabiliriz.Ancak etkisi tüm hafta boyunca hissedilebilir.