Görüş Bildir

Kardeş Payı Haberleri

Kardeş Payı ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Kardeş Payı ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

'Kardeş Payı' 4. Bölüm Fragmanı
‘Kardeş Payı’ 4. bölüm fragmanı yayınlandı!‘Kardeş Payı’ yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 22.45′de Star TV’de!‘Kardeş Payı’nın 4. bölüm fragmanını izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
'Kardeş Payı' 5. Bölüm Fragmanı
'Kardeş Payı' 5. bölüm fragmanı yayınlandı!'Kardeş Payı' yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 22.45'de Star TV'de!'Kardeş Payı'nın 5. bölüm fragmanını izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
'Kardeş Payı' 6. Bölüm Fragmanı
'Kardeş Payı' 6. bölüm fragmanı yayınlandı!'Kardeş Payı' yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 22.45'de Star TV'de!'Kardeş Payı'nın 6. bölüm fragmanını izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın.
Efsane Dizi Bizimkiler'in Oyuncuları Şimdi Ne Yapıyor
Bizimkiler, Türk televizyon tarihinin 1989-2002 yılları arasında 13 yıl boyunca kesintisiz yayınlanan tek yerli dizisidir. Biz 80'lerin sonu 90'ların başında çocuk olanlar bu diziyi çok iyi biliriz. Özellikle pazar akşamlarını çekilir hale getiren en nadir programdı Bizimkiler, hemen arkasından Parliament Cinema Club'unun mükemmel filmleri gelirdi annelerin ütü yapma zamanıydı tam o sırada aile saadeti güzel bir çay partisi yanına kurabiye, poğaça gibi el işleri ile taçlandırılırdı. Dizide herkes kendinden bir şey bulurdu. Tüm karakterler rolüne cuk otururdu ve bu samimiyet bizi 13 yıl ekrana bağlayacak kadar güçlüydü. İşte o efsane dizinin çoğunun aramızdan ayrıldığı efsane oyuncuları.
Kardeş Payı'nda Fuat Avni Sürprizi
Star TV'nin sevilen dizisi Kardeş Payı'nda müşteri kapmak üzere birbiriyle yarışan rakip tesisatçının müşterisine 'Fuat Avni'nin kim olduğunu söylerim' diyerek müşteri kapmaya çalışması herkesi kahkahalara boğdu.  Rota Haber
2010-13 İzlenmesi Gereken 25 Yerli Film
2010'dan 2013 sonuna kadar sinemamızda yer alan yerli filmlerden 25 tanesini seçtim. Bunları Geçmişe dair giderekten 5erli yıllara bölerek ileridede paylaşacağım. İzlemenizi tavsiye ederim. Sıralama 2013'ten 2010'a doğru gidiş şeklinde yapılmıştır. Yıllara göre sıralama içinde karışıktır.
Kardeş Payı 13. Bölüm En Komik Sahneler
Kardeş Payı Metin ve Ali’nin icadı hakkettiği önemi kazanıyor… Giriş,  gelişme, sonuç. Doğum, yaşam, ölüm. Kardeş Payında bu hafta bir sonuç var. Enver amacına ulaşacak, tetikçisi vazifesini yerine getirecek. Bir sonuç, icadın sanılandan önemli olduğuna dair bir gelişme, bir çokları içinse başlangıç olacak.