Görüş Bildir

2023 Haberleri

2023 ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. 2023 ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

IŞİD, Başakşehir'de Çocuklara Eğitim Veren Medrese Kurmuş: Ormanlık Alanda Silahlı Eğitim Yapılmış!
IŞİD'in Horasan kolunun İstanbul'daki yapılanmasına ilişkin soruşturmada 12 sanık hakkında dava açıldı. İddianamede yer alan bazı detaylar adeta kan dondurdu. İddianamede yer alan bilgilere göre; şüphelilerin Suriye ve Afganistan'daki çatışma alanlarında öldürülen teröristlerin çocuklarına medrese eğitimi verdikleri anlatıldı. Başakşehir'deki bir medresede 16-17 yaş aralığındaki 70 çocuğuna yatılı eğitim verildiği belirtildi.
Ev Alarak Vatandaş Olanlar Kâr Ederek Gidiyor: Türkiye, Yatırımla Vatandaşlıkta Başı Çekiyor
'Altın vize' ya da 'altın pasaport' gibi isimlerle de anılan vatandaşlık ya da oturum izni almak için ülkelerin gayrimenkul alımı şartları son yıllarda çok gündemde. Türkiye'de de ev fiyatlarındaki artışla yeniden gözlerin çevrildiği uygulamada son gelişmeler yabancıların hem vatandaşlık alımını hem de satışla kar etmelerini de tartışmaların odağına taşıdı.
Dilan Polat'ın Başındaki Bela Bitmiyor: Tehdit Ettiği Fenomen Mahkemeye Başvurunca 7 Yıl Hapsi İstendi
Önce sosyal medyanın, ardından tüm Türkiye gündeminin konuşmaya başladığı isim Dilan Polat olmuştu hatırlarsanız. Şimdilerde cezaevinde yaptıkları merak edilen fenomenin, cezaevinde yeni davalarla uğraştığını öğrendik. Sabah'tan Arzu Kaya'nın haberine göre başka bir sosyal medya fenomeni, Dilan Polat'ın kendisini tehdit ettiğini söyleyerek hapis istemiyle dava açtı!