Görüş Bildir

Sıla Haberleri

Sıla ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Sıla ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Devlet Bahçeli'den 'Göndermeli' Kurban Bayramı Mesajı
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bahçeli'den Kurban Bayramı mesajı: 'Bir yanda yumuşaklık pozu veren, diğer yanda meşrep ve müktesebatındaki nefreti yağdıran siyasi hasis ve hırçın zihniyetlerin ikiyüzlülüğü utanç verici düzeylerdedir. Gerçekleri çarpıtarak, fason teklifleri sıcak tutarak, fiyaskoya dönmüş anlayışlarını münafık taktiklerle kapatmaya çalışarak kendilerine siyasi nefes borusu açmaya heveslenenlerin gayeleri boş, gayretleri boşunadır.”
Ünlülerin Olay Yaratacak Kombinlerini Bir Araya Getirdik! Senin Favorin Hangisi?
Ünlülerin tarzlarına hayran kaldığımız anlar olmuştur hepimizin. Onların cesur, iddialı ve olay yaratacak kombinlerini bir arada görmek ister misiniz? İşte karşınızda, sizin için seçtiğimiz en dikkat çekici, en tarz sahibi ünlü kombinleri! Peki, bu kombinler arasında en beğendiğiniz hangisi? Sizin favoriniz hangi ünlünün kombini olacak?Bu içerik 11.06.2024 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.“Bu içerik marka iş birliği içeriyor.”