Derin Mermerci'den Evlilik Sözleşmesi!

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Derin Mermerci'den Evlilik Sözleşmesi!

Derin Mermerci'den Evlilik Sözleşmesi!

Derin Mermerci ile Nisan ayından beri flört ettiği Cem Aydın'ın sürpriz izdivacı, bir hafta rötarla bugün gerçekleşiyor!

Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt sürpriz nikahın detaylarını yazdı..

İşte Cankurt’un o yazısı;

Mermerci ve Aydın’ın yaklaşık 35 dostunun şahitlik edeceği nikah; Mermerci’nin tam adresini bugün dostlarına SMS’le bildireceği, Aydın’ın Gümüşsuyu’ndaki evinde kıyılacak. Cem Aydın, önceki hafta bir başına gidip Allah’ın emri peygamberin kavliyle Derin Mermerci’yi annesinden istemiş; 19 Eylül’de de evlenmek istediklerini söylemiş. Ancak Ender Hanım, "Hillside’a tatile gidiyorum, nikahınızda bulunamam" deyince, nikah mecburen bir hafta ertelenmiş! Sosyete kulislerinde; Ender Hanım’ın, Cem Aydın’ı çok sevdiği, ancak böyle apar topar evlenmeye karar verdikleri için kızgın olduğu konuşuluyor.

SÖZLEŞME İMZALAMIŞLAR

Ender Hanım; küçük kızı Derin’in mürüvvetini de, ortanca kızı Yosun Reza ve büyük kızı Tansa Ekşioğlu gibi anlı şanlı bir şekilde görmek istediği için, bu acele nikahı bir türlü içine sindirememiş! Ender Hanım’ın kalbinden geçen; Derin’in nikahının da, kendisinin oturduğu ancak tapusu Derin Mermerci’nin üzerine olan Vaniköy’deki yalıda kıyılmasıymış. Bu oldu bitti içine sinmese de Ender Hanım, büyük kızı Tansa Ekşioğlu ve torunlarıyla gittiği Hillside tatilinden önceki gün döndü ve bugün nikaha katılacak. Herkesin merak ettiği bir konuya da açıklık getireyim; şahsi serveti dillere destan olan Derin Mermerci ile bugün vuslata ereceği Cem Aydın, geçen hafta evlilik sözleşmesi imzalamış. Geçen hafta bir günlüğüne hesaplarının bulunduğu İsviçre’ye giden Derin Hanım, dönüşünde avukatlarının hazırladığı protokole Cem Aydın ile birlikte imza atmış. Umarım bir ömür mutlu olurlar.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AydınEvlilikİsviçre
Görüş Bildir