Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

CHP'li Düzgün: Öcalan'ı Meclis Sırasında Görürseniz Şaşırmayın

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

CHP'li Düzgün, " Öcalan'ı Meclis Sırasında Görürseniz Şaşırmayın"

CHP'li Düzgün, " Öcalan'ı Meclis Sırasında Görürseniz Şaşırmayın"

TOKAT - CHP Tokat Milletvekili Orhan Düzgün, parti binasında basın toplantısı düzenledi. Türkiye’nin adım adım Ortadoğu’da bataklığa gönderildiğini iddia eden Düzgün, AK Parti ve İsrail ortaklığı ile Suriyeli Müslümanlar’ın kanının akmasına bir arada yardımcı olduklarını öne sürdü. Düzgün, Türkiye’ye getirilen Patriotlar’ın başında yabancı askerlerin yer almasının anayasal suç olduğunu öne sürerek, şöyle dedi:

"Türkiye’nin topraklarına yabancı askerlerin getirilmesi bir tezkere gerektirir. Hükümet böyle bir tezkere almamıştır. Milletin yetkisini gasp etmiştir. Ülkemizde şu an sayısını, ne kadar kalacaklarını bilmediğimiz yabancı askerler konuşlandırılmıştır. Yani bir anlamda Türkiye işgal edilmiştir. Hükümet bunu yaparken Suriye’deki halkı koruduğunu iddia ederek yapmıştır, asıl korudukları yer İsrail’dir. Hatırlayacaksınız, biz Kürecik’teki radar üstü kurulduğunda, ’Bu radar üstü İsrail için kuruldu’ demiştik. Onlar da ’Hayır biz bunu NATO için kurduk’ demişlerdi. Geçtiğimiz günlerde AKP hükümeti NATO’nun İsrail’le ortak iş yapmasını onayladı. Yani artık Kürecik radar üstü fiili olarak da İsrail’in emrine verilmiş oldu. Bunu yaparken Suriye’de oluk oluk kan akıyor. Geçtiğimiz günlerde İsrail uçakları Şam’ı bombaladı ve hükümetten bir Allahın kulu çıkıp ’ne oluyor’ demedi İsrail’e. En ufak bir kınama yapılmadı."

"ÖCALAN’I MECLİSTE GÖRÜRSENİZ ŞAŞMAYIN"

Hükümetin uzun süreden bu yana PKK ile işbirliği yaptığını iddia eden Düzgün, iktidarın 2009’dan itibaren Abdullah Öcalan ile görüştüklerini açıkladığını, şimdi ise İmralı ile açık pazarlık yapıldığını söyledi. İmralı’ya ev yapıldığı yönündeki söylemlerin sorulması üzerine Düzgün, Türk halkının duyarsızlaştırılarak Abdullah Öcalan’ı serbest bırakma planları yapldığını iddia ederek şöyle dedi:

Haberin Tamamı İçin:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Abdullah ÖcalanAdalet ve Kalkınma PartisiCumhuriyet Halk PartisiİmralıİsrailNATOSuriye
Görüş Bildir