Bugün Mutlaka İzlemeniz Gereken Videolar - 5 Ekim

-

Bugün Mutlaka İzlemeniz Gereken Videolar - 5 Ekim

Daha fazlası için Videolar butonunu kullanmakta ve her videonun üzerine gelince solunda açılan paylaş kısmına dokunmakta fayda var...

Aşırı Tembel Posta Dağıtıcısı

Amerika Birleşik Devletleri'nde bir evin kamerasına yakalanan posta dağıtıcısı, tembellikte de sınır olmadığını dosta düşmana kanıtladı. Eve ulaştırması gereken bir gönderi için asfalt yolda inip sadece üç beş adım atması yeterliyken, arabası ile güzelim çimenleri ezerek dış kapının dibine kadar gelen 'tembel posta dağıtıcısı' böylece bu yılki ödülün de sahibi oldu.

Yanlayarak Otoparktan Çıkmak

Filmlerin ve oyunların yol açtığı bir olgu diye düşündüğüm bir durum. Araplar kadar olmasa da adrenalin tavan yapan bir delikanlı.

Yılmaz Özdil - Halk TV Esad Röportajı İsyanı

İlk bölümde Halk TV'nin Esad'la yaptığı röportajın 20 dakikalık kısmı yayınlandı. Esad'ın Başbakan Erdoğan'a yönelik hakaretlerine, programda yer alan Yılmaz Özdil sert çıktı. "Kimse Türkiye Cumhuriyeti Başbakanına hakaret edemez." dedi. Ayrıca Esad'ın Türk halkına psikolojik harp uygulandığını vurgulayıp yayını eleştirdi.

Sokak Röportajları - İzmir deyince aklınıza ne geliyor?

Sokak Röportajları ekibi yine sokağın nabzını tutmaya devam ediyor..

Ezbere Giden Bisikletçilerin Düşmesi

Nerede olduğunu yazmayan kafadarların bisikletlerini sürerken kafalarına göre giderken bir an da toz duman olmasını izleyeceğiz..

Koluna Zımba Basan Gençler

Çılgınca kollarına zımba basan bu iki arkadaşı izliyoruz, zımbaların çıkarılma anı da varmış devamında ancak yükleyen arkadaş dayanamayıp kesmiş videoyu..

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın

Başlıklar

Amerika Birleşik DevletleriBaşbakanBeşer Esadİzmir
Görüş Bildir