Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Neyin Kafası? Sizi Hayret Deryalarına Sürükleyecek Dünyanın En İlginç 15 Evliliği

-

Yani ayıptır sorması ama, cidden bu neyin kafası?

1. Birlikte yakalandığı keçiyle evlenmek zorunda kalan adam: Charles Tombe!

Sudan'da biriyle ilişki yaşıyorsanız, fazlasıyla dikkatli olmanız gerekir. Kanunlara göre, bir kadınla yakalanırsanız onun aile onuruna zarar gelmemesi için evlenmek zorundasınız. Bu kanun 2006 yılında bir keçiyle yakalanan Tombe için de uygulandı. Keçiyle evlendi ve keçinin sahibini utandırdığı için, bir miktar da para cezasına çarptırıldı.

2. Üzerindeki lanet kalksın diye bir köpeğiyle evlendi!

Hindistan'da yaşayan bir çiftçi, tarlasına giren iki köpeği taşla öldürdü. O günden sonra ise hayatı resmen ekseninden çıktı. Sağlık problemleri, şanssızlıklar peşini bırakmadı. Sağlık sorunları onda kalıcı ve geri dönülmez hasarlar bıraktı. Modern tıp yardım edemeyince o da soluğu falcılarda aldı. Falcıların önerileri ise açıktı : "Köpeklerin lanetini kırmak için bir köpekle evlen ve onunla yaşa!" Gördüğünüz gibi çiftçi buna inandı ve bir köpekle evlendi. İyileştiğini sanmıyoruz, ama en azından kendine bir arkadaş bulduğu için şanslı. 

Düğünü merak edenleri buraya alalım.

3. Çinli Lie Ye, 2007 yılında yalnız olmaktansa, kendiyle evlenmeye karar verdi.

Düğüne dair en eğlenceli detay ise kırmızı elbiseli halini bastırdığı bir kartonun kendine eşlik etmesiydi. Lie Ye, narsist olduğunu kabul ediyor ve ekliyor;

"Kendimle evlenmemin pek çok nedeni var, ama en önemlisi gerçekliğe karşı duyduğum memnuniyetsizliği dile getirmek."

4. 30. yaş gününde kendiyle evlenerek kendi karısı yine kendi olan kadın: Jennifer Hoes!

Hoes'un Hollanda'da gerçekleşen düğününe tüm arkadaşları ve ailesi katıldı. Oldukça büyük bir düğünle evlenen Hoes, halinden oldukça memnun görünüyordu.

5. 30 yaşına geldiğinde toplum tarafından evlenmesi için yapılan baskılara dayanamayan Chen Wei, çareyi kendiyle evlenmekte buldu.

"Doğru damat adayı yok ve ben kendi kendime fazlasıyla yetiyorum!" diyen Wei'nin ailesi, eminiz ki kızlarına yaptıkları bu baskıdan dolayı son derece pişmanlardır.

6. Ölen sevgilisiyle evlenen adam: Chadil Deffy!

Deffy, Sarinya Kamsook adındaki sevgilisi ile tam on yıldır birlikteydi. Onunla evlenmek istemiş, ancak Sarinya fazla iş yoğunluğu nedeniyle düğünlerini ertelemişti. Ancak ne yazık ki düğünlerini yapamadan bir trafik kazasında hayatını kaybetti. Bunun üzerine Deffy, onunla evlenmeden bu dünyadan tamamen gitmesini kabul etmedi ve cenaze günlerini aynı zamanda düğün günleri ilan etti. Böylece o toprağa gömülmeden evvel, karısı olmuş olacaktı. Herkes bu durumu tuhaf karşılasa da, düğünlü cenazeye katılmaktan başka da bir seçenek kalmamıştı.

7. 2006 yılında Hindu bir kadın ise kendiyle evlenmekten çok daha ilginç bir şey yaptı: Bir yılanla evlendi!

Hindistan'da yer alan haberlere göre, bir kadın yılana aşık oldu ve Hindu geleneklerine göre de onunla evlendi. Düğünün kendilerine iyi şans getireceğine inanan 2000 kişi törene katıldı. Elbette ki yılan orada değildi, ancak onun birebir benzeri olan pirinç bir heykel, tüm gece kadına eşlik etti.

8. Kazandığı parayı karısının yemesinden korkan bu adam ise, şişme bir bebekle evlendi.

Hayatını yönlendirecek bir kadınla evlenmek istemediğini söyleyen bu adam, şişme bebeğiyle evlendi. Üstelik onda şimdiye kadar hiçbir kadında rastlamadığı en özlemini duyduğu şeyi de buldu: Sessizlik...

9. Cindy ise ilk görüşte aşık olduğunu söylediği bir yunus ile evlendi.

Yaklaşık 15 yıldır fırsat buldukça birlikte vakit geçiren yunus ve Cindy, İsrail'de gerçekleştirilen bir törenle evlendiler. Düğün günleri Cindy, hayatımın aşkı dediği eşi yunusun yemesi için bir kutu ringa balığı hediye etti.

10. Öleceğini öğrendiği kedisiyle evlendi.

Hayvanlar insanların en yakın arkadaşları olabiliyor. Hatta bazen arkadaştan da ötesi, hayat arkadaşı. Almanya'da yaşayan bir postacı, çok sevdiği kedisinin rutin sağlık kontrolünde az bir ömrü kaldığını öğrendi. Bu durumu kabullenemedi ve ölmeden önce onunla evlendi.

İşte ikilinin düğününden renkli kareler... 😻

11. Eski bir Amerikalı asker, Eiffel Kulesi'ne aşık olup onunla evlendi.

San Francisco'da yaşayan eski bir asker olan Erika, Eiffel Kulesi'ni gördüğü an aşık oldu ve onunla evlendi. Hatta bu durumu resmiyete dökmek için adını dahi değiştirdi: Erika La Tour Eiffel!

12. Duvara aşık olan kadın...

Eija-Riitta, Berlin duvarını daha çocukken televizyonda gördü ve o an ona aşık oldu. 1979 yılında gerçeğini gördüğünde ise resmen büyülendi ve onunla evlenmeye karar verdi. Soyadını değiştirerek "Berlin Duvarı" anlamına gelen "Berliner-Mauer"i ekletti. Duvar yıkıldığında ise, onu o halde görmemek için, oraya asla geri dönmedi.

13. Bir video oyun karakterine aşık oldu ve onunla evlendi.

Bu garip adam ise, Love Plus oyununda tanıştığı karakterle o kadar uzun zaman vakit geçirince duygularına engel olamadı ve ona aşık oldu. Bunu fark eder etmez de 2009 yılında onunla evlendi.

14. New York'ta yaşayan Amy Wolfe ise 3000 kez bindiği rollercoaster'a aşık olup onunla evlendi.

Parktaki diğer aletlerle de duygusal ilişkileri olan Amy için, rollercoaster'ın yeri ayrıymış.

15. Lee Jin-Gyu ise, en sevdiği iki şeyin karmasıyla dünya evine girmeyi tercih etti: Yastığı & En Sevdiği Anime Karakteri!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gokhan96

ALLAH AKIL FİKİR VERSİN.

initium-novum

#11 balayının ilk günü paparazzilere yakalanmışlar

kibirlikedi

Hepsinin tedaviye ihtiyacı var ileri derecede deliler sadece deli

blackcat

deliriyorum

menemen

#13 - #15 tum animecilerin gelecegi ogşprngtwp4ı34out5

Görüş Bildir