Görüş Bildir

Almanya Haberleri

Almanya ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Almanya ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Babası Darp Etmişti: Müge Anlı'da 'Babam Kocamı Öldürdü' Diyen Nurten, Hayatında Yeni Bir Sayfa Açtı!
Ocak ayında Müge Anlı'da yine kan donduran bir dosya işlendi. Elazığ'da yaşayan Nurten, 17 günlük kocasının kaybolduğunu ve bu kaybın ardında babasının olduğunu söyledi. Babasının damadını kaçırıp işkence ederek öldürdüğünü iddia eden Nurten, daha sonra babası tarafından darp edildiği görüntüleri paylaşmıştı. Şimdi ise Nurten, hayatına yeni bir sayfa açtı.
Cüneyt Özdemir'den Erk Acarer'e Barış Çubuğu: 'Berlin'e Geldiğimde Beraber Kit Kat'a Gideriz'
Geçtiğimiz günlerde sosyal medya platformu Twitter üzerinden tartışan gazeteci Cüneyt Özdemir ve Erk Acarer arasındaki buzlar eridi. Erk Acarer'e haksızlık yaptığını söyleyen Özdemir, 'Geçmişte de benim gazeteciliğimi sorgulayan kimi polemikler yaratmak istiyordu, biraz onun devamı gibi gördüm. Ama yine de kendisine böyle bir cevap vermemeliydim.' ifadeleriyle özür diledi. Acarer, Özdemir'in paylaşımını alıntılayarak özrünü kabul etti.
Türkiye'nin Kaderini Etkileyen Kahire Konferansı 80 Yaşında! İnönü-Churchill Diyaloğunu Mutlaka Okumalısınız
Hiç kuşku yok ki yakın dönem siyasi tarihimizin en önemli hadiselerinden birisi İkinci Dünya Savaşı'na katılmamamız.Tüm dünyanın yangın yerine döndüğü insanlık tarihinin gördüğü en büyük felaketin dışında kalan Türkiye, belki de tüm ülkenin büyük bir işgal ve yıkıma uğramasının da önüne geçmeyi başardı.Bu sürecin en önemli olaylarından birisi ise 4 Aralık 1943'te Mısır'ın başkenti Kahire'de başlayan konferanstı. Türkiye'yi savaşa dahil etmek için düzenlenen bu konferansta neler yaşandığını birlikte inceleyelim.
EURO2024 Grupları Belli Oldu! Rakiplerimizle Daha Önce Yaptığımız Unutulmaz Maçları Hatırlamak İster misiniz?
Önümüzdeki yaz Avrupa'da futbol heyecanı doruklara çıkacak. Almanya'da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası'na Türkiye de katılma hakkı kazandı. Kura çekiminin ardından Portekiz ve Çekya ile eşleşen milli takımımızın son rakibi ise baraj müsabakalarının ardından belli olacak. Yarı final oynadığımız 2008 yılında da Portekiz ve Çekya ile aynı gruba düşmüştük.Bu içeriğimizde tarihte bu iki rakibimize karşı unutulmaz müsabakalarımızı yeniden hatırlayacağız.