Görüş Bildir

Amazon Haberleri

Amazon ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Amazon ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Yönetmenin Oyuncuları Gerçekte Öldürme Şüphesiyle Yargılandığı 'Cannibal Holocaust' Filmini İnceliyoruz!
ÖNEMLİ UYARI: Filmin sahneleri son derece rahatsız edici.1980 yapımı bu film, içerdiği şiddet, cinayet ve tecavüz sahneleri sebebiyle 50'den fazla ülkede sansürlendi ve yasaklandı. Filmin yönetmeni filmdeki oyuncuları 'öldürmek' suçundan yargılandı ve hayatta olduklarını kanıtlaması istendi. Davadan ancak hayatta olduklarını kanıtlayarak beraat edebildi.
Kasım Ayının Yıldızı: Columbia'nın Kışa Meydan Okuyan Çok Satan Ürünleri
Kış mevsimi yaklaşırken, soğuk hava ve zorlu doğa koşullarıyla başa çıkmanın yolu, doğru ekipman ve giysilerden geçiyor. İşte bu noktada, outdoor giyim ve ekipmanları konusunda lider markalardan biri olan Columbia'nın, Kasım ayının en çok tercih edilen ürünlerini sizin için bir araya getirdik. Gelin birlikte bakalım.Bu içerik 29.11.2023 tarihinde güncellenmiştir, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir. Stok durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.“Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir.” 
Spor ve Outdoor Tutkunlarının Gözdesi: Kasım Ayının Çok Satanlar Listesindeki En İyi Ürünler
Spor ve outdoor severlerin kullanmaktan memnun kalıp öve öve bitiremediği ürünleri sizin için araştırdık. En çok satanlar listesinde yer alan bu ürünlerle, spor ve doğa deneyimlerinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Kendinizi daha da geliştirmek ve doğa ile baş başa kaliteli zaman geçirmek için bu ürünleri kaçırmayın.'Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.''Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir.' Bu içerik 29.11.2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.
Yoğun Bir Haftanın Ardından Kendinize Harika Bir Zaman Ayırmanız İçin İhtiyacınız Olan Ürünler
Yoğun bir haftanın ardından kendinizi ödüllendirmeye ne dersiniz? İşte size bu deneyimi mükemmelleştirecek bir dizi ürün önerisi! Saten yastık kılıfından pofuduk battaniyeye, banyo toplarından bakım ürünlerine kadar, bu ürünlerle kendinizi şımartmanın tam zamanı. İşte kendinize harika bir zaman ayırmanız için ihtiyacınız olan ürünler...Bu içerik 26.11.2023 tarihinde güncellenmiş, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.“Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir.”
Bu Yıl Kullanan Herkesin Favorisi Haline Gelen Saç Bakım Ürünleri
Dünyaca ünlü saç bakım ürünlerinden, yeni keşfedilen saç ürünlerine... Saçlarımız ışıl ışıl parlasın, daha hızlı uzasın, dökülmesin ve daha bakımlı olsun diye... En iyi saç bakım ürün önerilerini, fiyatları ile listemizde bulabilirsiniz. Bu içerik 28.11.2023 tarihinde güncellenmiştir, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir. Stok durumuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.“Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir.” 
2023 Bitmeden Okuyup Bitirmek İsteyeceğiniz Kitap Önerileri
2023 yılında kaç kitap okudunuz?2023'ün son ayında kaç kitap okumayı planlıyorsunuz? O kadar kabarık kitap listelerimiz var ki!!!Bu senenin son 1 ya da 2 kitabını okumak ve istediğiniz kitapları almak için doğru zaman.'Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir.”Bu içerik 29.11.2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.“Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir.