Görüş Bildir

Hindistan Haberleri

Hindistan ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Hindistan ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Doğal İçerikli Ürün Sevenler Buraya! Temiz İçeriğiyle Beğenilen Markada 2.si 1 TL Kampanyası Başladı
%100 doğal içeriklere sahip temiz ürünleri kullanma konusunda hassas olanların en çok tercih ettiği markalardan biri olan Siveno'da 2.si 1 TL indirim kampanyası başladı. Biz de sizler için bu kampanyadan almanız gereken ürünleri bir araya getirdik. Kampanya bitmeden kaçırmamanız gereken ürünler aşağıda sizi bekliyor.Bu içerik 26.09.2023 tarihinde oluşturulmuştur, bu içeriğe erişim sağladığınız zamana göre listelenen ürün fiyatlarında değişiklikler olmuş olabilir.Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.“Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir.”
İzlediğinizde Ataerkil Düzenin Baskısını Çok Sert Hissedeceğiniz Birbirinden Harika Filmler
Ataerkil düzenin baskıcı yapısına dair izlediğinizde tüylerinizi diken diken edecek filmleri derledik! Bu filmler, kadınların yaşadığı zorlukları ve toplumsal baskıları öyle etkili bir şekilde yansıtıyor ki ekran başında nefes alamayacak, belki de içinde bulunduğumuz toplumsal yapıyı sorgulamaya başlayacaksınız. İyi seyirler! 👇Kaynak: Filmlerle ilgili bilgiler IMDb ve TMDB  sitelerinden alınmıştır.