Görüş Bildir

Aktüel Ürünler Haberleri

Aktüel Ürünler ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Aktüel Ürünler ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

ŞOK'a Kahve Makinesi Geliyor! 20 Eylül 2023 ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu
ŞOK 20 Eylül 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu Onedio'da! Türkiye'nin en büyük perakende market zincirlerinden ŞOK aktüel ürün katalog listeleri yayınlandı. ŞOK'ta bu hafta 2023 kataloğu hafta sonu fırsatlarını merak ediyorsanız aktüel kataloğundaki birbirinden cazip indirimleri kaçırmamak için güncel ŞOK broşür içeriklerimizi takip edebilirsiniz. Bakalım 20 Eylül - 26 Eylül 2023 ŞOK Aktüel listelerinde hangi indirimler var?
ŞOK'a Airfryer Geliyor! 23 Eylül 2023 ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu
ŞOK 23 Eylül 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu Onedio'da! Türkiye'nin en büyük perakende market zincirlerinden ŞOK aktüel ürün katalog listeleri yayınlandı. ŞOK'ta bu hafta 2023 kataloğu hafta sonu fırsatlarını merak ediyorsanız aktüel kataloğundaki birbirinden cazip indirimleri kaçırmamak için güncel ŞOK broşür içeriklerimizi takip edebilirsiniz. Bakalım 23 Eylül - 26 Eylül 2023 ŞOK Aktüel listelerinde hangi indirimler var?
BİM'e Mikrodalga Geliyor! 19 Eylül - 22 Eylül 2023 BİM Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu
22 Eylül 2023 BİM Aktüel İndirim Kataloğu Onedio'da! Türkiye'nin en büyük perakende market zincirlerinden BİM aktüel ürün katalog listeleri yayınlandı. BİM aktüel kataloğundaki birbirinden cazip indirimleri kaçırmamak için güncel BİM broşür içeriklerimizi takip edebilirsiniz. Bakalım BİM katalog bu hafta 2023 ürünleri arasında bizleri neler bekliyor. BİM kataloğunda bu hafta hangi ürünler satışa çıkacak? Gelin birlikte bakalım.BİM Aktüel indirim fırsatlarını buradan inceleyebilirsiniz.👇
ŞOK'a Bosch Klima Geliyor! 16 Eylül 2023 ŞOK Aktüel Ürünler Kataloğu
ŞOK 16 Eylül 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu Onedio'da! Türkiye'nin en büyük perakende market zincirlerinden ŞOK aktüel ürün katalog listeleri yayınlandı. ŞOK'ta bu hafta 2023 kataloğu hafta sonu fırsatlarını merak ediyorsanız aktüel kataloğundaki birbirinden cazip indirimleri kaçırmamak için güncel ŞOK broşür içeriklerimizi takip edebilirsiniz. Bakalım 16 Eylül - 19 Eylül 2023 ŞOK Aktüel listelerinde hangi indirimler var?
Sürekli Gidiyoruz! A101 Çalışma Saatleri ve Detaylar
28 Mart 2008'de açılan A101 perakende mağazacılık zincirleri şu anda Türkiye'nin tüm illerinde olan ve en büyük ağa sahip mağazacılık zinciri. Özellikle haftalık olarak indirime giren aktüel ürünleri fazlasıyla rağbet görüyor. A101 Temel ihtiyaçların yanı sıra, elektronik, giyim, ev ve bahçe gibi pek çok kategoride ürünü de sunmaktadır. Peki A101'in çalışma ve mesai saatlerini, kaçta açılıp kaçta kapandığını biliyor musunuz? Gelin hep birlikte bakalım.
İndirim Var! A101 8 Mart Aktüel Ürünler Kataloğu
A101 şu anda Türkiye'de en çok şubesi bulunan perakende market olma ünvanına sahip. Türkiye'nin her ilinde şubesi bulunan A101 yaptığı indirimlerle özellikle sosyal medyada kendine sıkça yer buluyor. 8 Mart Aktüel ürünler kataloğu da internette yayınlandı ve 3-9 Mart 2018 tarihleri arasındaki indirimleri gösteriyor.A101'in 8 Mart'a özel aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Üstelik bu hafta 8 Mart kadınlar gününe özel de pek çok fırsat bulunuyor. Aktüel ürünlerde teknoloji, atıştırmalık, gıda ve temizlik malzemelerinden pek çok ürüne kadar avatantajlar sizleri bekliyor. Bu yazımda sizlere bu hafta aktüel ürünler kataloğunda bulunan ürünleri aktaracağım.
A101 15 Mart Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı
Türkiye'nin en büyük perakende mağazalar zinciri A101 her hafta olduğu gibi indirimli ürünleri satışa sunmaya devam ediyor. 15 22 Mart tarihleri arasındaki A101 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Kısa bir özetle nelerin olduğunu maddeler halinde sunmak istiyorum.SEG çamaşır makinesiPiranha gece lambalı bluetooth hoparlörSırt çantasıTaraftar lisanslı yatak örtüsüTaraftar lisanslı nevresim setiBuldan koltuk örtüsüKilim ve dertsiz masa örtüsü6 parça tencere setiSinbo manuel doğrayıcıLAV kilitli cam saklama kabı3 fonksiyonlu duş setiMobatto sandalye çeşitleri4raflı kitaplık3 kapılı gardıropÇalışma masası3lü duvar rafıArzum AR-1013 çubuk blender setiDijitsu dik süpürgeKiwi KCM-7540 filtre kahve makinesiDijitsu çelik çezveSinbo SEB-5803 yumurta pişirme makinesiAttlas tornavida seti 4’lüGıda ürünleri ve oyuncaklarGelin hep birlikte bu hafta hangi indirimli ürünler var hep birlikte bakalım.
Bim 9 Mart Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı! iPhone X 4999 TL!
Bim, Türkiye'de en fazla perakende mağazaya sahip market zincirlerinden bir tanesi. Bu hafta %18 indirimle 4999 TL üzerinden satacağı iPhone X kampanyası ile sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Bu hafta da 9-15 Mart 2018 tarihleri arasında yayınlanan aktüel ürünler kataloğu ve iPhone X kampanyası ile sosyal medyada gündemde kalmaya devam ediyor. Bilindiği gibi Bim her cuma günü indirimlerle karşımıza çıkıyor.Özellikle öğrencinin cep dostu, bizim de goygoy kategorimizde hakkında konuşulanlarla yer verdiğimiz Bim'in aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Gelin hep birlikte bakalım.