Beni Böyle Sev Ödüle Doymuyor!

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Beni Böyle Sev Ödüle Doymuyor!

Beni Böyle Sev Ödüle Doymuyor!

Her pazartesi akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanan ve sosyal medya üzerinde rekor üstüne rekor kıran “Beni Böyle Sev” bu yılda daha sezon başından ödüle toplamaya başladı.

Bu hafta 25. Bölümü ekrana gelecek olan dizi bir internet sitesi ve bir radyo ve bir gazeteden ödül alarak gücüne güç katıyor. Yayınlandığı gün sosyal medya üzerinden hem Türkiye’de hem de dünyada TT listesine girmeyi başaran “Beni Böyle Sev” aldığı reytinglerle de ölçümlerde haftaya damgasını vuruyor. Geçtiğimiz sezon en çok ödül alan dizi olarak sezonu kapatan ve bu sezona da üç ödülle başlayan “Beni Böyle Sev” bu sezonda TRT’nin en çok konuşulan dizisi olacak gibi. BSK Yapım tarafından TRT için hazırlanan dizinin baş rollerini paylaşan Alper Saldıran ve Zeynep Çamcı’nın paylaştıkları dizi özellikle üniversiteli gençler arasında adeta fenomen olmuş durumda. 25. bölümde neler olacak?

Birbirlerine duydukları özlem ve aşkla her dakika eriyen Ayşem ile Ömer, biraraya gelip konuşmak için evlerine giderler. Ayşem, Ömer’e söyleyeceklerinin heyecanı içindedir. Ömer ise onu bir kez gördükten sonra bir daha ayrılamayacağını bilmektedir.Fahriye, Reyhan ve Seda ev aramaya devam ederler; ancak ya kira çok yüksektir ya da ev küçüktür. Kızlar çaresizce ev ararken Nezih ve Haluk da, Haluk’un arabasında konaklamaktadır. Üstelik Haluk’un yalnızca kendisi için değil çok yakında aynı bölümde okumaya gelecek olan oğlu için de ev işini çözmesi gerekmektedir. Öte yandan Reyhan’ı Serhat’a kaptırmaktan korkan Nezih ne yapacağını bilemez halde dolaşmaktadır. Furkan ile Seda sık sık Ömer ve Ayşem yüzünden tartışmaktadır. Furkan, Seda’nın Ömer’in tarafını tuttuğunu düşünerek kızar, oysa asıl derdi kıskançlıktır. Seda’yı Ömer’den kıskanır, istemeden onun kalbini kırar. Seda içini Fahriye’ye dökerek akıl danışır. Nadide etrafında olanların farkında değildir, hastalığı yüzünden herkes onun yanında mutluluk oyunu oynamaktadır. Nadide eski neşeli günleri özlediğini söyleyince, bahçede bir parti düzenlemeye karar verirler. Ömer özlemini, çektiği acıyı, gözyaşlarını kalbine gömüp partide çok eğleniyormuş gibi davranır. Bu arada Ayşem daha fazla dayanamaz Ömer ile yüz yüze konuşmanın daha iyi olacağını düşünerek Ömer’in evine gider.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Sosyal MedyaTRTdizitrt
Görüş Bildir