'Tespihli Atatürk' Tartışma Yarattı!

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Atatürk AKP'de Tespih Çekiyor

AKP İzmir İl Binası'nda her odaya Başbakan Erdoğan'la birlikte asılan fotoğraflarında Atatürk'ün tespihli pozu tercih edildi. Yöneticiler durum hakkında, 'öyle denk geldi' dedi.

İZMİR - İzmir’de yeni taşınılan AKP il binasında tüm odalara Atatürk ve Başbakan’ın fotoğrafları asıldı. Atatürk’ün sol elinde tespih bulunan fotoğrafının tercih edilmesi dikkat çekerken, İl Başkan Yardımcısı Mahmut Badem bunun özel bir seçim olmadığını ‘öyle denk geldiğini’ söyledi.

İzmir’in Çankaya Semti’ndeki bir iş hanının üç katında hizmet veren AKP İl Başkanlığı, bir ay önce Bayraklı’da Salhane İş Merkezi’nde yüksek güvenlikli akıllı binaya taşındı. Bin 500 metrekare genişliğindeki binada İl Başkanı ve 13 yardımcısının yanı sıra bakanlar, milletvekilleri, kadın ve gençlik kolları için ayrı odalar, geniş bekleme salonları, arşiv ile senato tipi toplantı odası yer alıyor.

AKP’nin her odasına ve koridorlara Başbakan ile Atatürk’ün fotoğrafları da asıldı. Atatürk’ün sol elinde tesbih bulunan fotoğrafının tercih edilmesi dikkat çekti. Foto Remzi’nin sahibi Remzi Dinç’in il yönetim kurulu üyesi olduğu partide, fotoğrafların altında, ’Foto Remzi’ imzası yer aldı.

Haberin Tamamı İçin:

'Tespihli Atatürk' Tartışma Yarattı!

İZMİR’de yeni taşınılan AK Parti il binasında tüm odalara Atatürk ve Başbakan’ın fotoğrafları asıldı.

Atatürk’ün sol elinde tespih bulunan fotoğrafının tercih edilmesi dikkat çekerken, İl Başkan Yardımcısı Mahmut Badem bunun özel bir seçim olmadığını 'öyle denk geldiğini' söyledi.

İzmir’in Çankaya Semti’ndeki bir iş hanının üç katında hizmet veren AK Parti İl Başkanlığı, bir ay önce Bayraklı’da Salhane İş Merkezi’nde yüksek güvenlikli akıllı binaya taşındı. Bin 500 metrekare genişliğindeki binada İl Başkanı ve 13 yardımcısının yanı sıra bakanlar, milletvekilleri, kadın ve gençlik kolları için ayrı odalar, geniş bekleme salonları, arşiv ile senato tipi toplantı odası yer alıyor.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiBaşbakanİzmirTercih
Görüş Bildir