Arkham Origins, Kahramanın İkinci Yılında Geçecek

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

Arkham Origins, Kahramanın İkinci Yılında Geçecek

Arkham Origins, Kahramanın İkinci Yılında Geçecek

Toy bir Bruce Wayne’e hazır olun.

Rocksterady ’den çıktıktan sonra yolu Warner Bros. Games ’e varan, bu nedenle de endişeyle karışık merak konusu olan Batman Arkham Origins , Gamescom ’dan bayağı bir veriyle çıktı.

Öncelikle Gamescom’a kadar yaptıkları geri sayım sonucunda, yen bir video yayınlayan ekip takipçilerine Firefly ’ı gösterdi. Firefly, oyunda karşımıza çıkacak 8 baş düşmandan birisi ve video sadece onu değil, bu kadronun kayda değer bir kısmını da gösteriyor bize.

Diğer bir konu da Gamescom bünyesinde yapım ekibinden Eric Holmes ’ün yaptığı açıklamalar. Bunlardan ilki, Batman’in kostümler aracılığı ile oyuncularla bağ kuracağı. Nasıl mı?

Oyun piyasaya çıktığında, geniş bir kostüm gardrobuna (ve DLC’lere) sahip olacak. Böylelikle de Batman’in hayatındaki sevdiğiniz bir döneme ait giyinip, oyunu bu şekilde oynama şansınız olacak. Size dayatılana değil, tercihinize göre görüneceksiniz yani.

İkincisi ise bu oyunun Batman serisinde az çok ne zamana denk geldiği. Kahramanın erken dönemlerine denk geldiği bilinse de, Arkham Origins aslında tam olarak Year Two (İkinci Yıl) serisinde geçiyormuş. Bu devirde daha Gordon ile alakası olmayan Batman, tümüyle yozlaşmış polislerle dolu bir şehirde savaşını veriyor.

Ardıdan 1 vs 100 adında bir mod tanıtıldı ki, bu da Arkham Origins ’e dair son konu başlığımız. Anlayacağınız üzere tek başımıza, 100 adet kabadayı düşmana karşı ayakta kalmaya çalıştığımız bir mod. Ama Batman dışında istersen Deathstroke da oynanabiliyor bu modda.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

oyun
Görüş Bildir