Ekşi Sözlük, Altaylı'dan Kazandığı Tazminatı Barınaklara Dağıttı

 > -
1 dakikada okuyabilirsiniz

Altaylı'nın Parası Barınaklara

Ekşisözlük, Fatih Altaylı'dan kazandığı tazminat ile sokak hayvanları barınaklarına yardım yaptı. Fotoğrafı da ekşi Sözlükte paylaştı...

Ekşi Sözlük ile Fatih Altaylı arasındaki ezeli kavgada yeni bir perde açıldı. Ekşi Sözlük Fatih Altaylı'dan mahkeme kararıyla kazandığı tazminatı, İstanbul ve çevresinde bulunan ihtiyaç sahibi 7 hayvan barınağına dağıttı. Ekşi Sözlük'ün Facebook sayfasından yapılan açıklamada tazminatın nasıl değerlendirildiği detaylı olarak anlatılırken, hayvan barınaklarından çekilen fotoğraflar da paylaşıldı.

İşte Ekşi Sözlük'ün konu ile ilgili yapmış olduğu açıklama:

ALTAYLI'NIN ÖDEDİĞİ PARA 7 BARINAĞA DAĞITILDI

"Fatih altaylı'dan kazandığımız tazminatı, İstanbul ve çevresinde bulunan ihtiyaç sahibi
7 barınağa yardım edecek şekilde harcadık. Yardım ettiğimiz barınaklar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Bolluca, Mimarsinan, Çınarcık, Çiftlikköy ve Şile barınakları oldu. Bu barınaklara toplam 260 paket (4 ton) köpek ve kedi maması gönderdik.

Türkiye'deki tüm barınakların yardıma ihtiyacı var ancak hepsine birden makul oranda yardım edemeyeceğimizden İstanbul ve çevresinde olan, ancak diğer barınaklar kadar göz önünde bulunmayan yerleri seçtik. Bazı noktalarda yardımları direkt barınağa teslim ederken, Şile gibi daha çok gönüllülerin çabasıyla işleyen barınaklarda yardımları gönüllülere ulaştırdık.

Mümkün olan en fazla miktarda mama alıp yardım etmek istediğimizden, mama üreticileri ve tedarikçileriyle görüştük. Bu noktada Goody bize mamaları hem indirimli olarak verdi hem de ekstradan mama yardımında bulundu. Kendilerine teşekkür ediyoruz."

Haberdesin

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

FacebookFatih Altaylıİstanbul
Görüş Bildir