AKP'liler Muharrem İnce'yi Alkışladı!

-
1 dakikada okuyabilirsiniz

AK Partililer Muharrem İnce'yi alkışladı

AK Partililer Muharrem İnce'yi alkışladı

Muharrem İnce ile Kamer Genç arasındaki atışma AK Parti sıralarından alkış aldı.
CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç'in, kürsüde bulunan CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce'nin konuşmasından önce usul tartışması açılması istemine İnce, ''Sayın Genç, ben buraya çıktım aşağıya mı ineceğim şimdi? Böyle bir yöntem yok'' diyerek tepki gösterdi. İnce'nin sözlerini AK Parti'liler alkışladı.

Haberin Tamamı İçin:

CHP'li Muharrem İnce yine AK Parti'ye vurdu

CHP'li Muharrem İnce yine AK Parti'ye vurdu

AK Parti Grup Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı, ''5 yıldır aynı yöntem uygulanıyor. Bu söylemleri bırakın biraz siyaset üretin'' dedi.

Bahçekapılı, ''CHP geçmişi ve tarihi olan bir partidir ama dokunulamayacak, eleştirilemeyecek bir kutsal varlık değildir. CHP, siyasi partiler yelpazesi içinde olan bir partidir, tıpkı bizim gibi, MHP gibi. Aynı oranda eleştirmeye hakkımız vardır. Niyetiniz tek parti zihniyetini devam ettirmekse kusura bakmayın zaman geçti'' diye konuştu.

CHP Grup Başkanvekili İnce de söz alarak, Dalyan'a yönelik, ''10 yıldır milletvekilliğimde hiçbir hanımefendiye bu kürsüden yanıt vermedim ama bence bir doktora görünseniz iyi olacak'' dedi.

''Bazılarının adı aktır bazıların alnı aktır. Sizin adınız bizim alnımız ak'' diyen İnce, araştırma komisyonu kurarak bütün belediyelerin incelenmesini önerdi.

CHP'li Tanal da yeniden söz alarak, ''Benim siyasi, ahlaki, hukuki, aile terbiyem, hanımefendinin ki gibi cevap vermeye müsaade etmez'' diye konuştu.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiCumhuriyet Halk PartisiMilliyetçi Hareket PartisiMuharrem İnceTunceli
Görüş Bildir