Başbakan Erdoğan Hastane Çıkışı Açıklama Yaptı

 > -
2 dakikada okuyabilirsiniz

Ak Parti Grup Toplantısı İptal Edildi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın soğuk algınlığı nedeniyle AK Parti grup toplantısı iptal edildi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, soğuk algınlığı nedeniyle programlarını hafifleterek, evinde dinlenecek. Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre, bugün saat 11.15'te yapılması planlanan AK Parti TBMM Grup Toplantısı, iptal edildi. Başbakan Erdoğan'ın soğuk algınlığı nedeniyle önümüzdeki bir kaç...

Haberin Tamamı İçin:

Başbakan Erdoğan Hastanede

Başbakan Erdoğan rahatsızlığı nedeniyle tedavi için Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan rahatsızlığı nedeniyle tedavi için Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi.

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu da Başbakan Erdoğan'ın durumuyla yakından ilgilenmek üzere hastaneye gelirken, aynı dakikalarda eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın, Başbakan'ın sağlık durumuyla ilgili bilgi aldıktan sonra hastaneden ayrıldı.

ATALAY'DAN AÇIKLAMA

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, sağlık sorunları nedeni ile grup toplantısını iptal eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın durumuna ilişkin açıklamalarda bulundu.

Atalay, " Başbakanımızın sağlığı çok iyi. Hatta, dün Bakanlar Kurulu Toplantısı'ndan sonra çalışmaları da oldu. Bunları ileri bir şekilde yorumlamamak lazım. Herhangi bir rahatsızlık olabilir. Başbakanlık olarak ilerleyen aşamalarda açıklama yaparız." dedi.

Haberler

Haberin Tamamı İçin:

Başbakan Hastane Çıkışı Açıklama Yaptı

AK Parti Grup toplantısı, Başbakan Erdoğan'ın soğuk algınlığı nedeniyle iptal edildi. Erdoğan, hastaneye gitti, çıkışta açıklama yaptı.

Bugün yapılması beklenen AK Parti Grup toplantısı iptal edildi.İptale gerekçe olarak Başbakan Erdoğan'ın soğuk algınlığı gösteriliyor. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan rahatsızlığı nedeniyle tedavi için Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi. Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu da Başbakan Erdoğan'ın durumuyla yakından ilgilenmek üzere hastanede. Aynı dakikalarda eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ Başbakan'ın sağlık durumuyla ilgili bilgi aldıktan sonra hastaneden ayrıldı.

GAZETECİLERİ ATLATTI

Başbakan Erdoğan, gribal enfeksiyon geçirmesi nedeniyle sabah yapacağı grup toplantısını iptal etti. Başbakanlık kaynakları Erdoğan’ın bir süre evinde dinleneceği bilgisini verdi. Basın mensupları Erdoğan’ın Keçiören’deki evine giderek beklemeye başladı. Bir süre sonra Erdoğan’ın makam aracının da bulunduğu konvoy evden çıkış yaptı. Yaklaşık 15 araçlık konvoyun peşine takılan gazeteciler takibe geçtiler. Ancak gazetecilerin içinde bulunduğu araçların önü, Başbakanlık koruma ekipleri tarafından kesildi.

Başbakan’ın içinde bulunduğu ikinci bir makam aracı ise evden çıkış yaparak gazetecileri atlattı. Erdoğan gazeteciler olmadan Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne giderek kontrolden geçti. Ağır gribal enfeksiyon geçirdiği bildirilen Erdoğan’ın tetkikleri bir süre hastanede yapıldı.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Adalet ve Kalkınma PartisiAnkaraBakanlar KuruluBaşbakanBaşbakan YardımcısıBeşir AtalayRecep Tayyip ErdoğanTürkiye Büyük Millet Meclisirecep akdağ
Görüş Bildir