Başar Arslan: 'Ahmet Altan'ın İstifasında İletişim Kazası Oldu'

-

Ahmet Altan'ın İstifasında İletişim Kazası Oldu

Ahmet Altan'ın İstifasında İletişim Kazası Oldu

Taraf gazetesinin imtiyaz sahibi Başar Arslan, ilk kez kamera karşısına çıktı. Arslan, Ahmet Altan, Yasemin Çongar ve Neşe Düzel'in istifası hakkında konuştu

T24

Taraf gazetesinin imtiyaz sahibi Başar Arslan , ilk kez kamera karşısına çıktı. Arslan, Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Altan , Genel Yayın Yönetmeni Yasemin Çongar ve kurucu ekipten Neşe Düzel ’in istifaları hakkında konuştu. “İletişim kazası oldu” diyen Arslan, “Ahmet Altan’a SMS atmak yerine arasaydım muhakkak Taraf’ta kalırdı” dedi.

Taraf gazetesinin imtiyaz sahibi Başar Arslan , SkyTürk360’ta Murat Sabuncu ve T24 Genel Yayın Yönetmeni Doğan Akın’ın sorularını yanıtladı. İstifa sürecinde “İletişim kazası oldu” diyen Arslan şöyle konuştu:

“Ahmet Altan’ı SMS atmak yerine arasaydım, muhakkak Taraf’ta kalırdı. Yönetimin Altan ile devam etmesini isterdim. Taraf, Ahmet Altan’ın gazetesidir, istediği zaman yine gelir.”

Taraf gazetesinin Gülen cemaati tarafından finanse edildiğini yalanlayan Başar Arslan, bu iddiaları “kara propaganda” olarak nitelendirdi. Arslan, ders kitaplarının ihalesini aldıklarına ilişkin iddialar için de “Devletle hiçbir işim yok; ders kitapları ihalesi aldığımız doğru değil” ifadesini kullandı.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Ahmet Altan
Görüş Bildir