'Silivri Cezaevi'nden Reklamları İzlediniz'

 > -

Köşe Yazarları Silivri'de

Köşe Yazarları Silivri'de

Silivri Ceza İnfaz Kurumları Kampusü, dün Adalet Bakanı Sadullah Ergin ve Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın ziyaretinin ardından bugün de kapılarını gazetecilere açtı.

Adalet Bakanı Sadullah Ergin'in de eşlik ettiği 12 gazeteciye, cezaevi koşullarının nasıl olduğu, tutuklu ve hükümlülerin yaşam koşulları gösterildi.

Haberin Tamamı İçin:

Gündem Yazarlar, Silivri Cezaevini gezdi ZAMAN

Gündem Yazarlar, Silivri Cezaevini gezdi ZAMAN

Adalet Bakanlığının organize ettiği program kapsamında Silivri Cezaevini ziyaret eden 13 köşe yazarı koğuşları ve sosyal alanları gezdi....

Haberin Tamamı İçin:

Nedim Şener: 'Silivri Cezaevi'nden Reklamları İzlediniz'

Nedim Şener: 'Silivri Cezaevi'nden Reklamları İzlediniz'

376 gün Silivri Cezaevinde tutuklu kalan Nedim Şener, Adalet Bakanı Sadullah Ergin’in Silivri Cezaevi’ni gazetecilere gezdirmesi üzerine "Silivri Cezaevi'nden Reklamları İzlediniz" başlıklı bir yazı kaleme aldı. Şener Posta Gazetesi'ndeki yazısında, "Adalet Bakanı Sadullah Ergin, 13 ay Silivri’de yatmış beni bu geziye çağırmadı. Dava sürdüğü için davet gelmemesini anlarım. Ama Bakan Bey ne ilginçtir ki POSTA’dan da tek bir gazeteciyi bu geziye davet etmemişti. Oysa POSTA Türkiye’nin en çok satan gazetesi.

1990’lı yıllarda askerler böyle işler yapardı... Gazetecilere kamuflaj giydirip, çatışma ortamında binlerce masum insanın hayatını kaybettiği bölgede tank, tüfek, helikopter görüntüleri eşliğinde ’terörle mücadelede kararlılık’ sergilenirdi" dedi.

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

gündemrecep akdağ
Görüş Bildir