"Bunun Altından Kalkacağız"

28PAYLAŞIM

"Bunun Altından Kalkacağız"

"Bunun Altından Kalkacağız"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, maden faciasının yaşandığı Soma’da gazetecilerin sorularını yanıtladı. “Acı hepimizin acısıdır. Bunun altından kalkacağız” diyen Bahçeli, şöyle konuştu:

Çok değişik rakamlar ifade ediliyor. Hangisi ne kadar doğru, bunu bilmek mümkün gözükmüyor. Facia sonrası arama ve kurtarma işlemlerinin sağlıklı şekilde yapılması, yangına sebep olan unsurların ortadan kaldırılması, kardeşlerimize ulaşılması açısından tedbirleri desteklemek ve çıkan sonuçlara göre değerlendirme yapmak gerekir. Evlatlarından, kocalarından haber alamayan vatandaşlarımızın da sabırla beklemesinde yarar vardır. Bu hepimizin acısıdır. Allah kimsenin başına vermesin, bunun altından kalkacağız inşallah.

Ocak ziyaretimiz olacak ama emniyet mensuplarıyla değil sade bir şekilde… Orada çalışanlardan bilgi almak ve manevi destek vermek arzusu taşımaktayız.

Nasıl oldu, neden oldu soruları daha sonra hem TBMM’de hem de uzmanlar tarafından incelenmesinde böyle bir facianın tekrar yaşanamaması için çok büyük faydası olacağı düşüncesindeyim.

Haber Türk

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir