Yiğit Bulut: 'Erdoğan'ı Telekinezi Yöntemiyle Öldürmeye Çalışıyorlar'

 > -

Yiğit Bulut: 'Erdoğan'ı Telekinezi Yöntemiyle Öldürmeye Çalışıyorlar'

Medya dünyasında ‘jöleli’ lakabıyla tanınan Yiğit Bulut yine enteresan bir iddia ortaya attı. Yiğit Bulut, Başbakan Erdoğan’ın telekinezi yöntemiyle öldürülmeye çalışıldığını ileri sürdü.

A Haber kanalında katıldığı bir programda konuşan Yiğit Bulut, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın birçok yöntemle öldürülmeye çalışıldığını belirterek şunları söyledi:

“Suikast sadece fiziki olmaz. Sadece insani kimliğimle bir şey söylemek istiyorum. Beni yanlış anlayan da anlasın. Ben eminim ki bir çok merkezde telekinezi, uzaktan etkileme ve daha bir çok yöntemle Recep Tayyip Erdoğan’ın ölmesi için çalışma yapılıyor. Onun yok edilmesi için uzaktan tesirler gönderiliyor.

Türkiye 170 yıllık boyunduruğunu kırıyor. Bunun kırılması demek eski gücün bir araya toplanması demek. Orta Asya’da Ortadoğu’da yeni bir cihanşümul mantığın, ekonominin, siyasetin ortaya çıkması demek.”

2008'DE BUNLARI YAZMIŞTI

“SEVGİLİ dostlar, artık işin dozu kaçtı. Belki farkındasınız, belki değilsiniz ama sistem artık demokrasiden faşizme doğru kayıyor. Türkiye’nin içine girdiği yolu Hitler Almanya’sına benzetiyorum. Türkiye adına çok ama çok endişeliyim. Benim gibi ideolojik olmayan ortalama Türk vatandaşlarının gidecek başka yeri yok. İçine girdiğimiz yol, her kurumun başına ve kadrolarına bizden mantığıyla atama yapılması, her yeri kontrol edelim çabası, 1923′te döşenen raydan makas atlama denemeleri ve en vahimi bunları eleştiren basın mensuplarına ağız dolusu saldırılar, hedefin net olduğunu gösteriyor. Sevgili dostlar… Ülkemize sahip çıkalım, çok ama çok geç olmadan”.

TELEKİNEZİ NEDİR

Telekinezi (Yunanca: τῆλε + κίνησις, "uzaktan hareket") ya da kısaca TK, maddeler üzerinde düşünce gücüyle etki yapma olarak tanımlanır.

Telekinezinin gerçekliğine dair hiçbir bilimsel kanıt yoktur. 2006'da bu konudaki 380 deneyin meta analizini yapan bir çalışma, sadece yayın önyargısına (bilimsel yayın yapan kişilerin sonuçları olumlu yorumlama payı) bağlanabilecek denli küçük bir etki bulmuştur.[1] Telekinezi deneyleri, bilimadamları tarafından yeterince kontrollü ve tekrarlanabilir olmamaları yüzünden eleştirilmiştir.[2][3][4] Ancak bazı deneyler telekinezinin gerçekliği konusunda bir yanılsama yaratmıştır, bu yanılsama deneyi yürütenlerin telekineziye duyduğu inançla orantılıdır.[5]

Telekineziyi gerçekleştirebildiğini iddia edenler arasında en ünlüleri Rus psişik Nina Kulagina ve İsrail'li psişik Uri Geller'dir.

Focushaber

Haberin Tamamı İçin:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

AlmanyaBaşbakanİsrailRecep Tayyip ErdoğanYiğit Bulut
Görüş Bildir